O nás

Cestovná agentúra Natura Team je zapísaná v Živnostenskom registri vedenom Okresným úradom Žilina, číslo živnostenského registra: 580-30757. Svoju pôsobnosť sme začali v r. 2004 s ponukou ubytovacích zariadení v lyžiarských strediskách zameranou prevažne na zahraničnú klientelu - incoming.

V roku 2006 sme rozšírili svoju činnosť a nadviazali spoluprácu s najväčšímí touroperátormi v SR ale i nemeckými, či rakúskymi CK. Od tých čias budujeme svoju stálu klientelu v našej kamennej prevádzke, kde sa snažíme poskytovať kvalitné služby a odborné poradenstvo pri výbere dovolenky. V priebehu tejto činnosti sa tak naša agentúra stala rodinnou firmou.

Dôsledne dohliadame na zostavovanie pobytových balíkov podľa požiadaviek dovolenkárov, aby sa spokojný klient každoročne vrátil a opäť využil naše služby, čo sa nám doposiaľ darí. Naše ceny sú rovnaké ako keď si zájazd zakúpite priamo v renomovanej CK. Našou pridanou hodnotou je, že sa osobne zúčastňujeme infociest a taktiež referencie získavame aj priamo od našich klientov čo je náš ďalší benefit.

 

Sledujeme rôzne Last Minute ponuky v reálnom čase, preto sa klient môže venovať iným záležitostiam a nemusí tak sledovať ponuky dlhé hodiny na internete.

V roku 2018 sme sa rozhodli nasadiť online ponuku zájazdov a redizajnovať našu webstránku, ktorá je prepojená s aktuálnymi údajmi a cenovými ponukami všetkých renomovaných CK. Klient si tak môže rezervovať zájazd priamo z pohodlia svojho domova, popr. zaslať dotaz k ponuke cez náš Facebook-ový profil Facebook.com/CestovkaRajec, ktorý mu bude v čo najkratšom čase zodpovedaný (vyhradzujeme si právo na dlhšiu odpoveď z titulu zaneprázdenia, väčšinou v hlavnej letnej sezóne).

Pod ponukou " Lyžovačka v Alpách" sme v roku 2017 obdržali certifikát na spoluprácu a nasadenie ponúk jedného z najväčších nemeckých touroperátorov pre lyžiarske pobyty v Alpách.