Yelken Blue Life , Turecko, Turecká riviéra, Kemer, Beldibi, 29.9.2018, All inclusive

starstarstarstarstar Turecko

Yelken Blue Life     Hotel

Turecko » Turecká riviéra » Kemer » Beldibi
29.9. - 6.10.2018
8 dní
All inclusive
letecky
594,30 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 59834724
60,0 %
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
  • Tobogány
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: GRAND PARK KEMER
Kategória hotela: ****+
Popis
Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 40 km

Najbližšie mesto (km): Kemer 10 km

Typ pláže: kamenisto - piesočnatá  

Vzdialenosť od pláže: 0 m
Základné informácie
Grand Park Kemer to je nový rezort, ktorý otvoril svoje brány v roku 2016. Hotel sa nachádza v pokojnejšom letovisku Kemer, v malebnom prostredí na úpätí hôr, borovicových lesov a zároveň na pobreží tyrkysového mora. Pozostáva z dvoch blokov budov, kde sa celkovo nachádza 305 izieb. V hoteli sú klientom k dispozícii vonkajší i vnútorný bazén, detské bazén, detské ihrisko, niekoľko obchodov sa nachádza i priamo v hoteli, kaderníctvo, čistiareň, zmenáreň, fitness a spa centrum, služby lekára a fotografa sú spoplatnené. Hotel je vhodný pre klientov, ktorí preferujú pokojnejšie letoviská.  
Poloha
Hotel sa nachádza v letovisku Kemer približne 10 km od centra mesta. Centrum Antalye je vzdialené 25 km. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené 40 km.  
Vybavenie izieb
Príjemné štandardné izby s výhľadom na more/na krajnu sú vybavené kúpeľňou, WC, fénom, Sat TV, Wi-Fi, telefónom, trezorom (za poplatok), minibarom, balkónom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.
Pláž
Súkromná kamenisto-piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora sa nachádza priamo pred hotelom. Ležadlá, slnečníky sú k dispozícii zadarmo.  Osušky pri bazéne a na pláži sú k dispozícii pri evidencii na hotelovú kartu.  
Strava
V hlavnej reštaurácii a v 2 a la carte reštauráciach (talianska, barbecue) sa podávajú špeciality domácej i medzinárodnej kuchyne. Občerstvenie a osvieženie je pre hostí pripravené celkovo v 5 baroch (lobby, pool, court, service, disco bar). Večera v a la carte reštaurácii je spoplatnená (rezervácia vopred nutná).  
Pre deti
Pre deti od 4 – 12 rokov je pripravený hravý program v miniklube (od 10:00-18:00), detské ihrisko, mini disco detský bazén, detská postieľka a detská stolička v reštaurácii. Baby sitting je je za poplatok.  
Šport a zábava
Zdarma sú k dispozícii vonkajší bazén so šmýkačkami, vnútorný bazén, denné a večerné animácie. Spoplatnené sú všetky vodné športy na pláži, biliard, herňa, fitness centrum, šípky, stolný tenis.
Wellness
Zdarma hotel poskytuje turecký kúpeľ (hamam) a saunu. Za poplatok je možné využiť masáže, peeling, starostlivosť o telo a pleť.
Koncept
All inclusive koncept formou otvoreného bufetu ponúka raňajky, neskoré raňajky, obedy, celodenné občerstvenie, večere, dezerty, zmrzlinu, kávu, alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej produkcie. Importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy a nápoje vo fľašiach sú spoplatnené. Podrobný rozpis all inclusive programu dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.

   
Web
Bližšie informácie na: www.corendonhotels.com.tr
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...