Vonresort Golden Beach, Turecko, Turecká riviéra, Side, 14.9.2018, All inclusive

starstarstarstar Turecko

Vonresort Golden Beach     Hotel

Turecko » Turecká riviéra » Side
14.9. - 21.9.2018
8 dní
All inclusive
letecky
724 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 62164645

Kategória hotela: *****
Hotel
Hotel Vonresort Golden Beach
Prehľad
Poloha:

Rekreačný hotel vhodný pre rodiny s deťmi sa nachádza v pokojnej oblasti Side-Colakli asi 200 metrov od súkromnej širokej piesočnej pláže. Miesto Side je vzdialené cca 12 km. Popis:

Moderný komplex ponúka celkom 632 izieb rozložených v trojpodlažných bungalovových budovách. K vybaveniu patrí lobby s recepciou s bezplatným prístupom na WLAN, posedenie, lobby bar, hlavná reštaurácia s terasou, tri à la carte reštaurácie (nutná rezervácia) a niekoľko obchodov. V priestrannej záhrade ponúka komplex amfiteáter, kúpele, dva bazény, samostatný detský bazén, slnečné terasy a bar pri bazéne. V bazéne a na pláži sú k dispozícii osušky, plážové lehátka, vankúše a slnečníky. Aquapark s 13 tobogánmi (v závislosti od počasia) využívajú tiež hostia sesterského hotela VONRESORT Golden Coast a VONRESORT Elite. Šport a zábava:

Plážový volejbal, telocvičňa, šípky a boccia. Počas dňa a večera animačné programy. Diskotéka v susednom sesterskom objekte "VONRESORT Golden Coast" Za poplatok: biliard, masáže a procedúry v kúpeľnom centre, ako aj rôzne vodné športy na pláži. Deti:

Mini klub (4 až 12 rokov), detské ihrisko a samostatný detský bazén.Stravovanie:

All inclusive:

Raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, popoludňajšia káva/čaj, pečivo/koláče, polnočná polievka, rôzne miestne nealkoholické a alkoholické nápoje do polnoci na otvorenom bare (niektoré nápoje za poplatok), 1x za pobyt je možné využiť jednu z reštaurácií à la carte (nutná rezervácia), voda a nealkoholické nápoje doplnené v minibare. 


 

Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.