Taksim International Obakoy, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Oba, 29.9.2018, All inclusive

starstarstarstar Turecko

Taksim International Obakoy     Hotel

Turecko » Turecká riviéra » Alanya » Oba
29.9. - 6.10.2018
8 dní
All inclusive
letecky
574,30 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 60090715
88,1 %
50 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Wellness
 • Tobogány
 • Športové aktivity
50 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Wellness
 • Tobogány
 • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: TAKSIM OBAKOY HOTEL
Kategória hotela: ****+
Popis
Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 135 km

Najbližšie mesto (km): Alanya 2,5km

Typ pláže: Piesočnato-kamienková

Vzdialenosť od pláže: 50 m
Základné informácie
Obľúbený hotel s kvalitnými službami je známy predovšetkým vďaka svojej pohostinnosti a výbornej lokalite blízko centra Alanye, kde nájdete nespočetné možnosti zábavy, reštaurácií, barov a obchodov. Hotel pozostáva z dvoch budov, spolu má 184 izieb, nachádzajú sa tu 2 vonkajšie bazény s troma šmykľavkami, detský bazén, vnútorný bazén. K dispozícii je čistiareň, SPA centrum, kaderníctvo, zmenáreň, nákupná zóna, služby lekára, internetová kaviareň (za poplatok), TV miestnosť, diskotéka, parkovisko. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.
Poloha
Hotel sa nachádza len 2,5 km od centra Alanye a 135 km od medzinárodného letiska v Antalyi.
Vybavenie izieb
Izba má balkón, SAT-TV, telefón, trezor (za poplatok), Wi-Fi, minibar (dopĺňaný denne fľašou vody), klimatizácia, kúpeľňu s WC, fénom. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.
Pláž
Piesočnato–kamienková pláž ocenená modrou vlajkou sa nachádza 50 m od hotela, na pláž sa dostanete podchodom. Lehátka, slnečníky a osušky sú pri bazéne a na pláži zdarma.
Strava
Hlavná reštaurácia s vnútornou i vonkajšou kapacitou, 4 bary vrátane plážového baru a baru pri bazéne.
Pre deti
Bez poplatku využívajú animácie, mini klub pre deti od 4 – 12 rokov, detský bazén, detské ihrisko. Opatrovanie detí je za poplatok.  
Šport a zábava
Zdarma môžete využiť denné a večerné animácie, šípky, stolný tenis, plážový volejbal, posilňovňu, vodné hry, aerobik. Spoplatnený je biliard, vodné športy na pláži.  
Wellness
SPA centrum ponúka saunu zdarma. Turecký kúpeľ a masáže je možné využiť za poplatok. Informácie o cenách poskytne hotel na mieste.
Koncept
All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere vo forme bufetových stolov, rôzne denné občerstvenie, neskorá večera, dezerty, zmrzlina, miestne nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje a teplé nápoje. Dovážané alkoholické nápoje, čerstvé ovocné šťavy sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.
Web
Bližšie informácie na: www.taksimotelcilik.com.tr 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...