Sifawy Boutique, Omán, Muscat, 22.2.2019, All inclusive

starstarstarstar Omán

Sifawy Boutique     Hotel

Omán » Muscat
22.2. - 2.3.2019
9 dní
All inclusive
letecky
1 207 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 66389696
90,9 %
200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity
200 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Sifawy Boutique Hotel
Poloha

Hotel sa nachádza 45 km od centra hlavného mesta Muscatu v Jebel Sifah, ktoré láka stále viac milovníkov mora vďaka piesočným plážam v blízkosti pohoria Hajjar. Jebel Sifah je projekt, ktorý zahŕňa nové obchody, reštaurácie a rekareační marinu. V blízkosti hotela sa nachádza 18-jamkové ihrisko. Neďaleko hotela sa nachádza potápačské centrum a kotvisko výletnou loďou.

Vybavenie

67 izieb a suite. Vstupná hala s recepciou, 1 bufetová reštaurácia Al Sabla, 1 a la carte reštaurácie Al Sammak (morské plody a medzinárodné), 2 bary (The Captain a Breezes pri bazéne), 2 bazény (1 detský), jacuzzi, terasa na slnenie, zmenáreň , obchod so suvenírmi, konferenčné centrum, fitnes, stolný tenis, detský klub.

Ubytovanie

DR: kúpeľňa, WC, klimatizácia, sušič vlasov, LCD TV / sat., Minibar, telefón, trezor, balená voda, balkón. Žehlička a žehliaca doska na vyžiadanie na recepcii.

SU: pozri DR, priestrannejšie, set na prípravu kávy a čaju s varnou kanvicou, služby komorníka.

Stravovanie

Raňajky a večere formou bufetu, obedy za príplatok.

Zábava

Hotel pořádá animační program.

Pláž

Piesočná pláž s pozvoľným vstupom do vody priamo pri hotel. Lehátka, slnečníky a osuškami zdarma na pláži.

Šport
Zadarmo: fitness, stolný tenis, volejbalové ihrisko. Za poplatok: nemotorizované a motorizované vodné športy, potápěřské centrum.
Deti

Miniklub (3-12 rokov).

Zajímavosti

Jeden z najobľúbenejších plážových rezortov v severovýchdní časti Ománu.

Platobné karty

VISA, EC / MC.

Handicap

Hotel je vhodný pre handicapovaných klientov, izby vždy na vyžiadanie.

Internet
Zadarmo: WiFi v lobby hotela aj na izbách.
Poznámka

Oficiálne trieda: ****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR): 2 dospelí / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Suite (SU): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dieťa do 12 rokov
Informácie o lete
Odlet: 22. 2. 10:00
Návrat: 2. 3. 9:05
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...