Side Sungate Hotel & Spa, Turecko, Turecká riviéra, Side, 9.12.2018, All inclusive

starstarstarstarstar Turecko

Side Sungate Hotel & Spa     Hotel

Turecko » Turecká riviéra » Side
9.12. - 16.12.2018
8 dní
All inclusive
letecky
399 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 65068106
97,7 %
250 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Wellness
 • Tobogány
 • Športové aktivity
250 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Wellness
 • Tobogány
 • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Side Sungate
Hotel
Hotel Side Sungate
Prehľad
 Popis: Nedávno otvorený rezort Side Sungate naplní očakávania náročných hostí. Jeho čisté línie, vkusne zariadené izby aj interiér, blízkosť mora a vynikajúce jedlá tureckej aj medzinárodnej kuchyne lákajú na opakovanú návštevu.
 
Poloha. Rozkladá sa v Side - Evrenseki, v jednej z najexkluzívnejších častí Tureckej riviéry. Privíta vás úžasnými pieskovými plážami, tyrkysovým morom a obrovským súkromným vodným svetom, v ktorom sa vyšantia deti aj dospelí. Od bazénov k pláži je to iba krátka prechádzka, asi 100 m. Centrum Side je vzdialené 6 km, letisko v Antalyi 55 km. 
 
Pláž: Piesková, cca 100 m, ležadlá, slnečníky, plážové uteráky zadarmo, sprcha, WC, plážový bar.


Vybavenie: Medzi vybavenie rezortu patrí vstupná hala s recepciou, posedením a lobby barom, hlavná reštaurácia a 2 à la carte reštaurácie s tureckou a talianskou kuchyňou, cukráreň, diskotéka, obchody, kúpele a krytý bazén. WiFi pripojenie je v celom hoteli. V areáli hotela sa nachádza bazén s tobogánmi a pool/snack bar so slnečnou terasou. Plážové osušky, lehátka a slnečníky pri bazéne a na pláži v cene. Sauna, turecké kúpele a relaxačné priestory, masáže, kúry a kozmetické procedúry v hotelovom kúpeľnom centre za poplatok, fitness centrum s kardio vybavením, stolný tenis, rôzne vodné športy na pláži od miestnych poskytovateľov za poplatok. Pre deti je tu miniklub- deti 4-12 rokov, detský bazén, detské ihrisko.
Ubytovanie:
Moderne zariadené izby s klimatizáciou (centrálne regulovaná), TV so satelitným príjmom, telefónom, minibarom, varnou kanvicou na kávu/čaj, trezorom, sprchou/WC s fénom a balkónom. Rodinné izby sú vybavené podobne, s oddelenou spálňou. Junior apartmán sa skladá z obývacej izby/spálne a samostatnej spálne. Možnosť rezervácie izby s výhľadom na more.
Stravovanie:
All Inclusive raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, gözleme, wafle, zmrzlina, káva, čaj, sladkosti, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, polnočné občerstvenie a polievka. Podrobný rozpis dostanú hostia pri ubytovaní na recepcii.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...