Rotana Salalah Resort, Omán, 9.12.2018, All inclusive

starstarstarstarstar Omán

Rotana Salalah Resort    

Omán
9.12. - 16.12.2018
8 dní
All inclusive
letecky
1 211 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 64883385
Poloha

Mesto Salalah s nákupnými možnosťami a tradičným trhom Al Haffa Souk 30 km.

Vybavenie

400 izieb postavených v areáli medzi vodnými kanálmi v štýle "súlad s prírodou". Vstupná hala s recepciou, výťah, bar v lobby, hlavná reštaurácia, á la carte reštaurácie, konferenčné miestnosti, obchod so suvenírmi. V záhrade 2 bazény, snack bar pri bazéne, terasa na slnenie s lehátkami a slnečníkmi zdarma.

Ubytovanie

DRCLA: kúpeľňa / WC (fén), individuálna klimatizácia, LCD TV / sat., Telefón, minibar, trezor, župany, set na prípravu kávy a čaju, balkón či terasa.

DRSVX: pozri. DR, výhľad na more.

SU: pozri. DR, priestrannejšie, oddelená spálňa.

Stravovanie

Polpenzia, možnosť dokúpenia programu all inclusive.

Pláž

Krásna piesočná pláž priamo pri hoteli s pozvoľným vstupom do mora, lehátka a slnečníky zdarma.

Šport
Za poplatok: 2 tenisové kurty, potápanie, vodné športy.
Deti

Miniklub (pre deti 3 - 12 rokov), ihrisko, služba stráženie detí (na vyžiadanie a za poplatok), detská postieľka (na vyžiadanie a zadarmo).

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje Podľa vládneho nariadenia sú alkoholické nápoje v piatok servírované iba v časoch 14.00 - 15.00 a 18.00 - 21.45 hod.

Platobné karty

VISA, EC / MC, AMEX, Diners Club

Wellnes
ZEN the SPA Zadarmo: fitness, tenisové kurty Za poplatok: sauna, para, masáže, relaxačná miestnosť, spa centrum a salón krásy.
Internet
Zadarmo: WiFi v areáli hotela. Za poplatok: WiFi na izbách.
Poznámka

Oficiálne trieda: *****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DRCLA / DRSVX): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Suite (SU): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa / 1 dospelý Dieťa do 12 rokov
Informácie o lete
Odlet: 9. 12. 5:00
Návrat: 16. 12. 21:45
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...