Rezidencia Acapulco, Taliansko, Adriatická riviéra, Caorle, Porto Santa Margherita, 14.7.2018, Bez stravy

starstarstar Taliansko

Rezidencia Acapulco     Apartmány

Taliansko » Adriatická riviéra » Caorle » Porto Santa Margherita
14.7. - 21.7.2018
8 dní
Bez stravy
vlastná
115,71 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 61559208
Názov zájazdu podľa organizátora: Acapulco
Popis
Rýchly popis:
obľúbená rezidencia s bazénom sa nachádza v pokojnej časti strediska, v blízkosti pešej zóny s obchodíkmi a kaviarňami.

Poloha:
asi 350 m od pláže na Corso Venezia v Porto Santa Margherita.

Ubytovanie:
bilocal pre 4 osoby má spálňu s manželským lôžkom, obývaciu miestnosť s rozkladacím alebo vysúvacím dvojlôžkom a kuchynským kútom (riad, sporák, chladnička). Trilocal pre 6 až 7 osôb sa skladá z jednej spálne s manželským lôžkom a jednej spálne s 2-3 lôžkami, obývacej miestnosti s kuchynským kútom a rozkladacím alebo vysúvacím dvojlôžkom. Všetky apartmány sú priestranné, účelne zariadené a vybavené sociálnym zariadením, TV, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a balkónom alebo terasou, niektoré klimatizáciou (na vyžiadanie a doplatok) a pračkou (za doplatok). V objekte je výťah, vonkajší bazén so slnečnou terasou a bazén pre deti, parkovisko s obmedzenou kapacitou. Detská postieľka, posteľná bielizeň a Wi-Fi na vyžiadanie a za poplatok na mieste.

Stravovanie:
bez stravy, možnosť doobjednať polpenziu v reštaurácii - platba na mieste.

Pláž:
piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis za poplatok.

Doprava:
individuálna, autobusová

V cene je zahrnuté:
prenájom apartmánu na 7 nocí, spotreba energií max. do 60 kW/týždeň.

V cene nie je zahrnuté:
Doprava: LUX BUS 95 EUR/osoba, miestenka 8 EUR, príplatok za samostatnú dopravu a za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 25 EUR/osoba. Povinné príplatky: platba na mieste: záverečné upratovanie 55 EUR/bilocal, 65 EUR/trilocal, miestna pobytová taxa, nadmerná spotreba energií 0,35 EUR/ kW. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/osoba/deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/osoba/deň, asistencia k motorovému vozidlu 1,20 EUR/deň, poistenie opustenej domácnosti 1,20 EUR/deň. Kaucia: 100 EUR/apartmán - v prípade vrátenia nepoškodeného apartmánu sa vracia späť. Ostatné doplatky: na vyžiadanie, platba na mieste: posteľná bielizeň 10 EUR/výmena/ osoba, detská postieľka 20 EUR/týždeň, klimatizácia 35 až 55 EUR/apartmán/týždeň (v závislosti od termínu príchodu), ventilátor 10 EUR/ týždeň. Zvieratá sú povolené - 30 EUR/do 5 kg, 40 EUR/do 12 kg, 50 EUR/nad 12 kg. Nástupné miesta: TT, BA bez príplatku, NR, PN, NM, NM, TN, BN, PD - 7 EUR, DUB, IL, PB, ZA - 10 EUR, MT, RK, LM, ZH, ZV, BB - 14 EUR. Upozornenie: pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným dátumom nástupu na ubytovanie a termín návratu deň po ukončení pobytu. Z cien uvedených pri tomto objekte je možné poskytnúť maximálne 5 % zľavu za skorý nákup pri kúpe do 31.3.2018. Odporúčame skorý nákup.

Typ stravy:
bez stravy

Informácie o krajine a stredisku:
Romantické historické mestečko, založené už roku 40 p.n.l., zlákalo kedysi aj známeho amerického spisovateľa Ernesta Hemingwaya, ktorý tu žil a tvoril.Leží medzi riečkami Livenza a Lemene, 50 km od Benátok. Má pokojnú atmosféru, množstvo zelene, útulné historické centrum s bazilikou San Stefano s typickými úzkymi uličkami s kaviarničkami a obchodíkmi. Má vybudované športové zázemie – dva nové športové paláce Pallamare a Palaexpomar, 15 km dlhú pobrežnú promenádu s rôznymi vodnými atrakciami a aquaparkom. Za riekou Livenza bol vybudovaný prístav pre jachty v časti nazvanej Porto Santa Margherita, ktorá sa stala typickým prímorským moderným letoviskom. Najnovšia časť – Caorle Altanea ponúka najmä rodinné vilky s bazénom. Pláž je z jemného piesku s mierne klesajúcim dnom.

Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...