Resnik, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Trogir, 22.9.2018, All inclusive

starstar Chorvátsko

Resnik     Hotel

Chorvátsko » Severná Dalmácia » Trogir
22.9. - 29.9.2018
8 dní
All inclusive
vlastná
250 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 64979557
25,0 %
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • WiFi
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • WiFi
Názov zájazdu podľa organizátora: Rezort RESNIK
Popis

Poloha: Komplex sa nachádza v rekreačnom areáli Kaštelanskej riviéry v mestečku Kaštel Štefalič priamo na pláži v pekne upravenom parku, približne 5 km od Trogiru, 2 km od letiska Split a 15 km od Splitu. Hotel pozostáva z hlavnej budovy a bungalovov.


Služby, šport, zábava: recepcia, reštaurácia, bar, plážový bar, Wifi zdarma na recepcii a pri bare, detské ihrisko, športové aktivity (stolný tenis, futbal, basketbal, hádzaná), tenisové kurty za poplatok, plážový volejbal, škola potápania, požičovňa bicyklov, čistiareň, kopírovacie služby, doktor na telefóne, požičovňa aut, obchod so suvenírmi, ponuka výletov a exkurzií do okolia.


Ubytovanie:


Izby 1/2 – dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky, kúpeľňa/WC, SAT TV, telefón (za poplatok), balkón alebo terasa, čiastočný výhľad na more alebo na park. Niektoré izby majú aj klimatizáciu.


Bgw/2+2 (24 m²) – jedna miestnosť s dvomi pevnými lôžkami a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kúpeľňa s WC, TV, terasa.


Bgw/2+2 (28 m²) jedna miestnosť s dvomi pevnými lôžkami a rozkladacím gaučom pre 2 osoby, kúpeľňa s WC, TV, terasa.


Bgw Suite (28 m²) – dve spálne, kúpeľňa s WC, TV, terasa.


Stravovanie: all inclusive – raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov, zmrzlina pre deti (o 16:00 hod., okrem soboty), nápoje (10.00 – 22.00 hod.: voda, nealkoholické nápoje, pivo, víno).


Pláž: kamenistá s pozvoľným vstupom do mora, kamenistá s betónovými plochami na slnenie. Ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok. Taktiež je za poplatok konzumácia jedál a nápojov v plážovom bare.

Cena zahŕňa
Ubytovanie na osobu na 7 nocí, All inclusive, Cena je s DPH, Pobytovú taxu, Poistenie pre prípad úpadku CK
Cena nezahŕňa
Cestovné poistenie 2,50 €/os./deň, Autobus 99 €
Zvozy
Bratislava,Košice, Michalovce,Bánska Bystrica, Zvolen,Trenčín, Trnava,

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...