Pueblo Camino Real, Španielsko, Španielsko pevnina, Andalúzia, Costa del Sol, Torremolinos, 6.9.2018, All inclusive

starstarstarstar Španielsko

Pueblo Camino Real     Hotel

Španielsko » Španielsko pevnina » Andalúzia » Costa del Sol » Torremolinos
6.9. - 13.9.2018
8 dní
All inclusive
letecky
706 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 61070569
80,0 %
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Pueblo Camino Real
Kategória hotela: ****+
Popis lokality
Moderné a rušné letovisko s bohatými možnosťami zábavy a nákupov. Letovisko Torremolinos leží 18 km západne od Malagy, a preto má veľmi dobré spojenie s okolitým svetom. Medzinárodné letisko je vzdialené iba 20 minút. Je tiež ideálnym východiskovým bodom na cesty za svetovými pamiatkami Andalúzie (Alhambra, Granada, Córdoba, Sevilla, Malaga, Maroko), ale aj do exoticky pôsobiaceho Gibraltáru. Názov je zložený z dvoch slov: Torre (veža) a Molinos (mlyny), pretože v oblasti sa v minulosti nachádzal veľký počet vodných mlynov. V súčasnosti ich tu niekoľko zostalo, avšak väčšina týchto technických pamiatok ustúpila hotelovým komplexom. Torremolinos bolo jedným z prvých letovísk na obľúbenej Costa del Sol. Dnes sa delí na niekoľko častí, ktoré sú spojené dlhou piesočnatou plážou s výborným servisom. Torremolinos je vhodným miestom pre všetky typy dovolenkárov, pre milovníkov aktívnej dovolenky, pre vyznávačov poznávania a odporúča sa aj rodinám s deťmi. Ponúka krásne pláže, bohatý nočný život a pekné okolie. S neďalekým letoviskom Benalmádena je spojené promenádou.
Ubytovanie
Hotelový komplex Pueblo Camino Real, umiestnený v peknej záhrade v pokojnej časti letoviska Torremolinos - Los Alamos, pozostáva z hlavnej hotelovej budovy, troch ďalších moderných budov a viacero viliek. Od piesočnatej pláže je oddelený pobrežnou promenádou. Príjemný bazénový komplex s ležadlami má výhľad na more. Vzdialenosti pláž 20 m centrum 3 km nákupné možnosti 500 m letisko 8 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej prístelky dvojlôžkové štúdiá, možnosť jednej prístelky rodinné izby, spálňa a obývacia miestnosť s 2 lôžkami jednolôžkové izby (za príplatok) klimatizácia trezor (za poplatok) TV/SAT minichladnička (na vyžiadanie) vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón alebo terasa Vybavenie hotela národná kategorizácia (****) WiFi v celom areáli (zdarma) reštaurácia, 2 bary 2 bazény, detský bazén animácie pre dospelých a deti, detský klub ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) záhradné solárium s ležadlami (zdarma) stolný tenis (zdarma) minigolf, tenis, boccia (zdarma)
Stravovanie
all inclusive raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov ľahké občerstvenie (pizza, koláčiky a ovocie) počas dňa miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (11.00 - 23.00) zmrzlina animačný program
Pláž
dlhá, piesočnatá pláž so svetlohnedým pieskom a pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)
Šport a zábava
prenájom bicyklov (za poplatok) plážový volejbal, stolný tenis diskotéky reštaurácie, bary a zábavné podniky
Doprava
letecky Bratislava trvanie letu 3 hod. transfer cca 15 min.
Naša mienka
Hotelový komplex postavený v andalúzskom štýle s výbornou polohou v pokojnej časti letoviska a priamo pri pláži. Každodenný animačný program a bohatý bufetový stôl uspokojí každého dovolenkára. Najlepší pomer kvality, rozsahu služieb a ceny v Andalúzii. Dlhoročne mimoriadne obľúbený hotel aj medzi našimi klientami.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie so službami all inclusive letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (28 €) Dieťa zdarma neplatí ubytovanie ani stravovanie, platí iba cenu  detskej letenky 179 € a povinné príplatky.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...