Parasol Garden, Španielsko, Španielsko pevnina, Andalúzia, Costa del Sol, Torremolinos, 30.8.2018, Polpenzia

starstarstar Španielsko

Parasol Garden     Hotel

Španielsko » Španielsko pevnina » Andalúzia » Costa del Sol » Torremolinos
30.8. - 6.9.2018
8 dní
Polpenzia
letecky
566 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 61073096
75,0 %
150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity
150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Parasol Garden (polpenzia)
Kategória hotela: ***+
Popis lokality
Moderné a rušné letovisko s bohatými možnosťami zábavy a nákupov. Letovisko Torremolinos leží 18 km západne od Malagy, a preto má veľmi dobré spojenie s okolitým svetom. Medzinárodné letisko je vzdialené iba 20 minút. Je tiež ideálnym východiskovým bodom na cesty za svetovými pamiatkami Andalúzie (Alhambra, Granada, Córdoba, Sevilla, Malaga, Maroko), ale aj do exoticky pôsobiaceho Gibraltáru. Názov je zložený z dvoch slov: Torre (veža) a Molinos (mlyny), pretože v oblasti sa v minulosti nachádzal veľký počet vodných mlynov. V súčasnosti ich tu niekoľko zostalo, avšak väčšina týchto technických pamiatok ustúpila hotelovým komplexom. Torremolinos bolo jedným z prvých letovísk na obľúbenej Costa del Sol. Dnes sa delí na niekoľko častí, ktoré sú spojené dlhou piesočnatou plážou s výborným servisom. Torremolinos je vhodným miestom pre všetky typy dovolenkárov, pre milovníkov aktívnej dovolenky, pre vyznávačov poznávania a odporúča sa aj rodinám s deťmi. Ponúka krásne pláže, bohatý nočný život a pekné okolie. S neďalekým letoviskom Benalmádena je spojené promenádou.
Ubytovanie
Hotelový komplex s príjemnou atmosférou sa nachádza v pokojnej časti atraktívneho letoviska Torremolinos v zóne Playamar. Vzdialenosti pláž 100 m centrum 900 m nákupné možnosti 200 m letisko 8 km Ubytovanie dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky dvojlôžkové izby Superior s možnosťou až dvoch prísteliek (za príplatok) jednolôžkové izby (za príplatok) TV/SAT, telefón, trezor (za poplatok) minibar (za poplatok) zapožičanie chladničky (za poplatok) klimatizácia, stropný ventilátor vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón alebo terasa Vybavenie hotela národná kategorizácia (***) vstupná hala s recepciou reštaurácia, bar (lobby, pool) terasa a záhrada vonkajší bazén s jacuzzi, detský bazén ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) TV miestnosť WiFi v spoločných priestoroch (zdarma) obchodík so suvenírmi
Stravovanie
polpenzia, raňajky a večere formou bufetových stolov
Pláž
široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)
Šport a zábava
denne animačné programy, kuchárska show detské ihrisko lukostreľba, stolný tenis, vodné pólo, šípky bowling a vodné športy (za poplatok) golfové ihrisko 600 m od hotela
Doprava
letecky Bratislava trvanie letu 3 hod. transfer cca 15 min
Naša mienka
Veľmi dobrý pomer ceny a poskytovaných služieb. Vyniká krásna záhrada s vysokými palmami, ktoré svojim tieňom pre lehátka v okolí bazéna vytvárajú nefalšovanú dovolenkovú atmosféru. Hotel má výbornú polohu neďaleko pláže a v pokojnej časti letoviska.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s polpenziou letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (28 €) Dieťa zdarma neplatí ubytovanie ani stravovanie, platí iba cenu  detskej letenky 179 € a povinné príplatky.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...