Orel, Bulharsko, Burgas, Slnečné pobrežie, 26.8.2018, Ultra all inclusive

starstar Bulharsko

Orel     Hotel

Bulharsko » Burgas » Slnečné pobrežie
26.8. - 2.9.2018
8 dní
Ultra all inclusive
letecky
798 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 61071408
60,0 %
100 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
100 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Astoria
Kategória hotela: ****+
Popis lokality
Slnečné pobrežie je situované v polkruhovitom zálive, ktorý ohraničuje na jednej strane obec Sv. Vlas a na strane druhej historický Nesebar. Patrí k najobľúbenejším a najstarším prímorským letoviskám v Bulharsku. Osemkilometrová pláž má kvalitný jemný piesok a veľmi pozvoľne sa zvažuje do mora. Preto je rajom pre rodiny s deťmi. Slnečné pobrežie ponúka nespočetné množstvo spoločenského, kultúrneho a športového vyžitia. Hotely, štýlové reštaurácie, kaviarne, nočné bary a diskotéky vytvárajú dokonalú turistickú kulisu. Korzo vedúce pozdĺž pobrežia je lemované množstvom obchodíkov. V letovisku je pláž označená Modrou vlajkou Európskej únie, čo znamená, že patrí medzi najčistejšie pláže Európy.
Ubytovanie
Práve zrekonštruovaný hotelový komplex vznikol prepojením hotela Astoria a hotela Orel. Nachádza sa v tesnej blízkosti centra Slnečného pobrežia na plážovej promenáde asi 50 m od širokej piesočnatej pláže. Vzdialenosti pláž 50 m centrum 200 m nákupné možnosti 50m letisko 35 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej alebo dvoch prísteliek jednolôžkové izby (za príplatok) suity pre 2-4 osoby (za príplatok) TV/SAT, telefón WiFi na izbe (za poplatok) minichladnička, klimatizácia vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón Vybavenie hotela národná kategorizácia (****) recepcia s trezorom (za poplatok) WiFi v lobby zdarma (vysokorýchlostné za poplatok) reštaurácia lobby bar, bar pri bazéne a bar na pláži vonkajší bazén, detský bazén slnečníky a ležadlá (zdarma) detský kútik, detská postieľka (za poplatok)
Stravovanie
Ultra all inclusive raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov neskoré raňajky (10.00 - 12.00), popoludňajšie občerstvenie (15.00 - 18.00), nočné občerstvenie (21.30 - 23.00) neobmedzená konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby a vybrých značkových nápojov (10.00 - 23.00) pivo, nealkoholické nápoje, zmrzlina v bare na pláži (10.00 - 18.00) 2 ležadlá a slnečník na pláži pre izbu (zdarma) - limitovaná kapacita
Pláž
priestranná, dlhá, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora 2 ležadlá a 1 slnečník na pláži (zdarma) - limitovaná kapacita plážové osušky (kaucia)
Šport a zábava
animačný program pre deti, minidisco minigolf a tenisové kurty (za poplatok) aquapark, vodné športy na pláži (za poplatok)
Doprava
letecky Bratislava, Sliač, Poprad, Košice trvanie letu 1 hod. 30 min transfer cca 50 min
Naša mienka
Moderný hotel s príjemným bazénovým areálom a priamym prístupom na pláž. Bonusom hotela je vyhradený priestor na slnečníky a ležadlá pre svojich klientov zdarma (limitovaný počet), ako aj vlastný plážový bar v rámci služieb all inclusive.
Cena zahŕňa
7x, 10x resp. 11x ubytovanie s ultra all inclusive letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 185 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (24 €) Dieťa úplne zdarma neplatí ani cenu detskej letenky, len povinné príplatky.
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...