Nergos Villa Gizem, Turecko, Turecká riviéra, Side, 6.10.2018, Polpenzia

starstarstar Turecko

Nergos Villa Gizem     Hotel

Turecko » Turecká riviéra » Side
6.10. - 13.10.2018
8 dní
Polpenzia
letecky
273,30 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 63668609
Názov zájazdu podľa organizátora: NERGOS VILLA GIZEM HOTEL
Popis
Vzdialenosť od letiska: 60 km

Najbližšie mesto (km): Side (100 m)

Typ pláže: piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 50 m    

    
Základné informácie
Menší jednoduchší hotel pre menej náročných klientov sa nachádza len 100 m od mesta Side. K dispozícii hosťom vstupná hala s recepciou, 31 izba, hlavná reštaurácia, Lobby bar, bazén, čitáreň, parkovisko, Wi-FI v Lobby zadarmo.

          
Poloha
Hotel sa nachádza 60 km od medzinárodného letiska v Antalyi, 100 m od Side, a 5 km od Manavgatu.

   
Vybavenie izieb
Štandardné izby majú balkón alebo terasu a sú vybavené telefónom, centrálnou klimatizáciou (za poplatok), SAT-TV, minibarom, trezorom (za poplatok), kúpeľňou so sprchou. Eco a Promo izby sú znevýhodnené polohou, veľkosťou alebo nemusia mať balkón.    
Pláž
Piesočnatá pláž je vzdialená 50 m od hotela. Osušky sú za poplatok.

         
Strava
V hotely je hlavná reštaurácia a jeden bar.

        
Šport a zábava
Bez poplatku je čitáreň.

   
Koncept
Hotel ponúka ubytovanie s raňajkami, polpenziou (raňajky, večere), alebo plnou penziou (raňajky, obedy, večere) formou otvoreného bufetu. Podrobný popis služieb dostanú hostia na recepcii pri ubytovaní.
Web
Bližšie informácie na: www.nergoshotels.com

    

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...