Vyhľadávanie zájazdov
Výber krajiny a destinácie
Rozšírené vyhľadávanie
Miray - Turecko - Egejský región - Icmeler

starstarstar Turecko

Miray     Hotel

Turecko » Egejský región » Icmeler
2 termíny
Raňajky, Polpenzia
letecky
0X Lastminute
0,0 %
Názov zájazdu podľa organizátora: Miray Hotel
Poloha

Tento menší hotel ponúka 61 izieb a je situovaný v turistickom stredisku Icmeler na pobreží Egejskej riviéry. Od verejnej štrkovo-pieskovej pláže je vzdialený cca 150 m. Najbližšie nákupné možnosti, reštaurácie či kaviarne nájdete priamo v okolí hotela. Je výhodným pomerom kvality a ceny ubytovania a odporúčame ho nenáročnejším klientom.

Letisko v Dalamane je vzdialené 97 km.

Ubytovanie

K dispozícii sú: dvojlôžkové izby s možnosťou prístelky

Všetky jednoduchšie zariadené izby majú k dispozícii vlastnú kúpeľnu s WC, minichladničku, televíziu, klimatizáciu a balkón.

Služby hotela

24-hodinová recepcia, slnečná terasa s ležadlami, menší vonkajší bazén, internetové pripojenie na vybraných verejných miestach, supermarket, výťah, zmenáreň, hotelový trezor (za poplatok), klimatizovaná verejné priestory, lekár na zavolanie (za poplatok)

Stravovanie

Možnosť stravovania: raňajky, polpenzia

Všetky jedlá sú servírované v príjemnej priľahlej reštaurácii s chutnou stravou.

Doprava

Letecká doprava je zabezpečená na pravidelných linkách. V cene dopravy je zahrnutá príručná batožina štandardných rozmerov a transfer z letiska do hotela a späť. Informáciu o leteckej spoločnosti, letových časoch a presné informácie o batožine pre konkrétny termín vám radi poskytneme na požiadanie.

Cena zahŕňa

letecká doprava, letiskové poplatky, príručná batožina, ubytovanie vo vybranom hoteli na vybraný počet nocí a s vybraným stravovaním, transfer z letiska do hotela a späť, poistenie insolventnosti

Cena nezahŕňa

služby delegáta (program si zabezpečujú klienti individuálne), doporučený príplatok za cestovné poistenie, možnosť príplatku za registrovanú batožinu

Poznámka

Cena zájazdu je kalkulovaná na základe ceny letenky na pravidelnej linke a dostupnosti ubytovania a je denne aktualizovaná. Pri objednaní je potrebné zadávať celé mená pasažierov, tak ako sú uvedené v cestovnom doklade. Zmena mena po zakúpení dokladov nie je možná!

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...