Miran hotel a vily, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Pirovac, 29.9.2018, Light all inclusive

starstarstar Chorvátsko

Miran hotel a vily     Hotel

Chorvátsko » Severná Dalmácia » Pirovac
29.9. - 1.10.2018
3 dni
Light all inclusive
vlastná
100 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 59126031
25,0 %
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel MIRAN
Poloha
v malej zátoke medzi olivovými a borovicovými hájmi, cca 1 km od centra mestečka Pirovac a cca 12 km od mesta Vodice.
Vybavenie a služby
reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, Wi-Fi na recepcii ZADARMO, TV miestnosť, parkovisko, tanečná terasa. Hotel nemá výťah.
Ubytovanie
2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, balkónom a s možnosťou prístelky. Chladnička na vyžiadanie - za poplatok. Izby označené AC majú navyše klimatizáciu.
Stravovanie
polpenzia - raňajky a večere formou bufetu, plná penzia - raňajky, obedy a večere formou bufetu, služby ALL INCLUSIVE Light - plná penzia formou bufetu s nápojmi v čase podávania jedla.
Pláž
prírodná okruhliakovo-kamenistá, cca 30 m, sprchy na pláži, ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.
Šport a zábava
vonkajší bazén s morskou vodou, športové ihrisko, detské ihrisko, animácie, ihrisko na plážový volejbal, tenisové kurty, vodné športy podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
parkovisko za poplatok - cca 6 EUR/deň sa platí na mieste. 
Zľavy
Dieťa do 12 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %.
Cena zahŕňa
ubytovanie, raňajky/polpenziu/plnú penziu/ALL INCLUSIVE Light na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň.. Na vyžiadanie: chladnička (6 EUR/deň) - platba na mieste, detská postieľka (6 EUR/deň) - platba na mieste.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...