Mirador, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 29.9.2018, All inclusive

starstarstarstar Turecko

Mirador     Hotel

Turecko » Turecká riviéra » Alanya
29.9. - 6.10.2018
8 dní
All inclusive
letecky
544 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 62146238
48,2 %
0 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Priamo na pláži
 • Bazén vnútorný
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Wellness
 • Tobogány
 • Športové aktivity
0 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Priamo na pláži
 • Bazén vnútorný
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Wellness
 • Tobogány
 • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Mirador Resort & Spa
Popis
Hotel Mirador zaujme nielen svojou polohou priamo na krásnej pláži, ale aj dobrou dostupnosťou do centra Konakli, či Alanye, ktorá ponúka bohaté nákupné možnosti. Hotelový rezort je vďaka toboganom určený pre rodiny s deťmi, ale aj pre všetkých mladých, ktorý vyhľadávajú zábavu spojenú s dokonalým odpočinkom.

Poloha:

Hotel je situovaný v stredisku Konakli, približne 3 km od jeho najrušnejšieho centra. Najbližšie nákupné možnosti nájdete 400 m od hotela. Od rušného centra Alanye s množstvom barov, reštaurácií, ale aj historických pamiatok je hotel vzdialený len 12 km. Medzinárodné letisko v Antalyi je od hotela vzdialené 120 km.  Vybavenie:
2 prepojené 5- poschodové budovy (block A a block B), 223 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, a´la carte reštaurácia, 4 bary, bazén s toboganmi, detský bazén, detské ihrisko, miniklub (4 - 12r.), denné a večerné animácie, fitnes, volejbal, stolný tenis, šípky, amfiteáter, turecké kúpele, sauna. Za poplatok: SPA centrum, masáže, salón krásy, biliard, tenisové kurty, doktor, požičovňa auta.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 alebo 2 prísteliek (22 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 13r., štandardné izby s výhľadom na more (max 2+1), štandardné "large" izby (max 3+1),  rodinné "anex" izby (2 miestnosti, max 6+0, 48 m2,), bezbariérové izby, centrálna klimatizácia, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy LCD TV, telefón, trezor, minibar (denne dopĺňaný vodou), balkón.

Stravovanie:
All inclusive formou bufetu, raňajky 07:00 - 09:30, neskoré raňajky 09:30 - 10:00, obed 12:30 - 14:00, snack 11:00 - 16:00, káva, čaj, koláčiky 17:00 - 18:00, večera 19:00 - 21:00, nočná polievka 23:30 - 00:00, nealkoholické a alkoholické nápojde miestnej produkcie v čase v bare pri bazéne 10:00 - 23:00. Za poplatok: a´la carte reštaurácia, importované nápoje, koktaily a čerstvé ovocné šťavy. Podrobný rozpis all inclusive konceptu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Priamo pred hotelom sa nachádza súkromná piesočnatá pláž s kamienkovým vstupom do mora. Pláž je vybavená servisom ako sú ležadlá a slnečníky, ktoré sú v rámci all inclusive konceptu zadarmo. Vodné športy sú k dispozícii za poplatok.

Mirador Resort & Spa

Poznámka

Platobné podmienky podľa aktuálnych zliav:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu.

2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr do 31.8.2018 so zachovaním maximálnej zľavy (najneskôr však do 30 dní pred nástupm na zájazd). Platí pri objednaní zájazdu do 31.8.2018.V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Antalya - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.

V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...