Marhaba resort, Tunisko, Sousse, 11.12.2018, All inclusive

starstarstarstar Tunisko

Marhaba resort     Hotel

Tunisko » Sousse
11.12. - 18.12.2018
8 dní
All inclusive
letecky
486 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 65244218
50,0 %
0 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Priamo na pláži
 • Bazén vnútorný
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Wellness
 • Tobogány
 • Športové aktivity
0 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Priamo na pláži
 • Bazén vnútorný
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Wellness
 • Tobogány
 • Športové aktivity
Poloha

V známom stredisku Sousse. Najbližšie bary, reštaurácie cca 300 ma nákupné možnosti cca 500 m. Historické centrum s medinou zapísanou na zoznam svetového dedičstva UNESCO cca 2 km. Zastávka taxi a autobusu cca 200 m.

Vybavenie

285 izieb (4 poschodia, výťahy). Vstupná hala s recepciou (trezory za poplatok), lobby bar, spoločenská miestnosť s TV / sat., Hlavná reštaurácia, reštaurácia `a la carte s medzinárodnou kuchyňou, maurská kaviareň, obchodíky so suvenírmi, krytý bazén (mimo hlavnej sezóny) a konferenčné miestnosti. V záhrade bazén, šmykľavka do vody, bar pri bazéne a terasa na slnenie s lehátkami, slnečníkmi a osuškami zdarma.

Ubytovanie

DR / DRP: Kúpeľňa / WC (sušič vlasov), centrálna klimatizácia, telefón, TV / sat., Minibar, trezor za poplatok a balkón alebo terasa.

DRSV: pozri DR, výhľad na more.

SU: pozri DR, oddelená spálňa.

Stravovanie

Viď program all inclusive.

Zábava

Pravidelné denné animačné programy pre deti i dospelých, večerné zábavné programy a show. Diskotéka.

Pláž

U svetlej piesočnej pláže s pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá, slnečníky a osušky zdarma. Bar na pláži.

Šport
Zadarmo: tenis, fitnes, stolný tenis, minigolf, šípky, volejbal a ďalšie športové aktivity v rámci animačných programov. Bezmotorové vodné športy na pláži Za poplatok: biliard, squash, motorové vodné športy na pláži, golf (cca 5 km)
Deti

Oddelený detský bazén, šmykľavka do vody, detské ihrisko, miniklub (4-12 rokov), detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Neskoré raňajky (do 11.00 hod.) Ľahký snack počas dňa, zmrzlina pre deti (11.00 - 16.00 hod.) Popoludňajšia káva, čaj a zákusky Polnočný snack Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.00 - 24.00 hod.) Minibar doplňovaný denne vodou
Platobné karty

VISA, EC / MC, AMEX.

Odkaz
Http://www.marhaba-resorts.com/
Handicap

2 izby špeciálne uspôsobené pre handicapovaných klientov (na vyžiadanie).

Internet
Zadarmo: WiFi v lobby a na izbách Za poplatok: internetový kútik
Poznámka

Oficiálne trieda: ****

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DRP / DR / DRSV): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Suita (SU): 4 dospelí / 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 12 rokov
Informácie o lete
Odlet: 11. 12.
Návrat: 18. 12.
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...