Lonicera World, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 15.9.2018, All inclusive

starstarstarstar Turecko

Lonicera World     Hotel

Turecko » Turecká riviéra » Alanya
15.9. - 22.9.2018
8 dní
All inclusive
letecky
633 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 61069758
91,2 %
0 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Priamo na pláži
 • Bazén vnútorný
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Wellness
 • Tobogány
 • Športové aktivity
0 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Priamo na pláži
 • Bazén vnútorný
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Wellness
 • Tobogány
 • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Lonicera World
Kategória hotela: ****+
Popis lokality
Známe stredisko sa nachádza na pobreží Stredozemného mora, približne 120 km od Antalye, na východe Tureckej riviéry. Krásnu panorámu letoviska neodmysliteľne dotvára pohorie Taurus. Pre túto oblasť sú typické banánové plantáže a citrusové háje. Alanya je rušné mesto aj turistické stredisko s bohatým nočným životom zároveň. Nájdete tu piesočnaté i kamienkové pláže, známu Červenú vežu, jaskyňu Damlatas s liečivými účinkami a nespočetné množstvo hotelov, reštaurácií, barov, kaviarní a diskoték.
Ubytovanie
Hotel Lonicera World je súčasťou hotelového komplexu Lonicera. Päť hotelových budov je umiestnených v zelenej záhrade. Tam sa nachádzajú aj dva bazénové komplexy, dve sústavy tobogánov, priestor pre cvičenie v prírode, veľké kvalitné kryté detské ihrisko a animačné centrum. Rozľahlý komplex leží priamo pri pláži v stredisku Avsallar, ktoré je známe ako jedno         z najkrajších na južnom pobreží Tureckej riviéry. Vzdialenosti pláž 20 m centrum (Alanya) 25 km nákupné možnosti  20 m letisko 100 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej alebo dvoch prísteliek (niektoré izby poschodová posteľ) rodinné izby FAM pre 3-4 osoby (za príplatok) jednolôžkové izby (za príplatok) klimatizácia telefón, TV/SAT, rádio, WiFi (zdarma) minichladnička trezor (za poplatok) vlastné sociálne zariadenie, sušič na vlasy balkón Vybavenie hotela národná kategorizácia (****) recepcia WiFi vo vstupnej hale (zdarma) hlavná reštaurácia 3 á la carte reštaurácie (za poplatok) kaviareň, nočný bar 2 bary pri bazéne, lobby bar, disco bar, beach bar 7 vonkajších bazénov, aquapark (tobogány) 7 detských bazénov slnečníky, ležadlá a matrace pri bazéne (zdarma) masáže, turecké kúpele, jacuzzi a sauna (za poplatok) fitness centrum futbalové ihrisko, basketbalové a volejbalové ihriská, detské ihrisko biliard, šípky, stolný tenis kaderníctvo obchodíky so suvenírmi práčovňa a čistiareň (za poplatok) lekárska služba (za poplatok)
Stravovanie
All inclusive. raňajky, obedy, večere formou bufetových stolov alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.30 - 02.30) ľahké popoludňajšie a nočné občerstvenie, vitamin bar, cukráreň 1x za pobyt večera v á la carte reštaurácii podľa dostupnosti (nutná rezervácia vopred) plážové osušky, slnečníky, ležadlá, vankúše na pláži zdarma
Pláž
užšia, piesočnatá hotelová pláž ocenená „Modrou vlajkou“ slnečníky, ležadlá, vankúše a plážové osušky na pláži zdarma
Šport a zábava
plážový volejbal, stolný tenis, basketbal tenisové kurty s osvetlením (za poplatok), bez osvetlenia (zdarma) fitness centrum, aerobik, bedminton, šípky vodné športy na pláži (za poplatok) denné a večerné animácie pre deti a dospelých miniklub pre deti diskotéka (za poplatok)
Doprava
letecky Bratislava, Sliač, Košice, Poprad trvanie letu 2 hod. 20 min transfer cca 2 hod. 30 min
Naša mienka
Hotelový komplex ponúka naozaj komplexné služby. Každý si nájde svoje miesto, aj ten kto chce byť mimo ruchu veľkej animácie. Okrem bazéna s animáciou je tu aj tzv. „kľudový“ bazén. Popri hlavnej pláži môžete zájsť aj k menšiemu piesočnatému zálivu. Prekvapí tiež bar s názvom „Svet ovocia“, kde si sami môžete odšťaviť čerstvé ovocie a zeleninu. Ideálne miesto pre strávenie skvelej dovolenky.
Cena zahŕňa
ubytovanie podľa počtu dní so službami all inclusive (8 dní=7 nocí, 11 dní=10 nocí, 12 dní=11 nocí) letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (26 €) Dieťa zdarma neplatí ubytovanie ani stravovanie, platí iba detskú cenu letenky 179 € a povinné príplatky.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...