Kokiche/Jasmine, Bulharsko, Burgas, Slnečné pobrežie, 17.6.2018, Raňajky

starstarstar Bulharsko

Kokiche/Jasmine     Hotel

Bulharsko » Burgas » Slnečné pobrežie
17.6. - 24.6.2018
8 dní
Raňajky
letecky
332 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 61069853
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Kokiche/Jasmine
Popis lokality
Slnečné pobrežie je situované v polkruhovitom zálive, ktorý ohraničuje na jednej strane obec Sv. Vlas a na strane druhej historický Nesebar. Patrí k najobľúbenejším a najstarším prímorským letoviskám v Bulharsku. Osemkilometrová pláž má kvalitný jemný piesok a veľmi pozvoľne sa zvažuje do mora. Preto je rajom pre rodiny s deťmi. Slnečné pobrežie ponúka nespočetné množstvo spoločenského, kultúrneho a športového vyžitia. Hotely, štýlové reštaurácie, kaviarne, nočné bary a diskotéky vytvárajú dokonalú turistickú kulisu. Korzo vedúce pozdĺž pobrežia je lemované množstvom obchodíkov. V letovisku je pláž označená Modrou vlajkou Európskej únie, čo znamená, že patrí medzi najčistejšie pláže Európy.
Ubytovanie
Hotely Kokiche a Jasmine, nachádzajúce sa v centrálnej časti Slnečného pobrežia, tvoria jeden komplex. Na pláž vedie ulica lemovaná obchodíkmi, kaviarňami a reštauráciami. Vzdialenosti pláž 550 m centrum 300 m nákupné možnosti 20 m letisko 35 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej alebo dvoch prísteliek vlastné sociálne zariadenie TV/SAT minichladnička klimatizácia balkón Vybavenie hotela národná kategorizácia (***) vstupná hala s recepciou trezor (za poplatok) WiFi v hotelovej hale (za poplatok) reštaurácia s letnou terasou, kaviareň, bar bar pri bazéne vonkajší bazén s oddelenou časťou pre deti ležadlá a slnečníky pri bazéne (za poplatok) biliard a herňa s video hrami (za poplatok) zmenáreň
Stravovanie
raňajky formou bufetových stolov večere (za príplatok)
Pláž
priestranná, dlhá, piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora ležadlá a slnečníky (za poplatok)
Šport a zábava
parasailing, vodné bicykle, vodné skútre jazda na nafukovacom banáne jazda na off-roadoch aquapark tenisové kurty, plážový volejbal diskotéky, karaoke show, varieté, kasíno reštaurácie, bary, zábavné podniky s folklórnou hudbou
Doprava
letecky Bratislava, Sliač, Poprad, Košice trvanie letu 1 hod. 30 min transfer cca 50 min
Naša mienka
Cenovo výhodný pobyt. Príjemný areál hotela s veľkým bazénom. Blízkosť obchodov a reštaurácií v centre letoviska.
Cena zahŕňa
ubytovanie podľa počtu dní s raňajkami (8 dní=7 nocí, 11 dní=10 nocí, 12 dní=11 nocí) letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 185 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (18 €) Dieťa úplne zdarma neplatí ani cenu detskej letenky, len povinné príplatky. Dieťa zdarma platí iba cenu detskej letenky 159 € a povinné príplatky.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...