Kleopatra Alaiye, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Kleopatra, 1.12.2018, Polpenzia

starstarstarstar Turecko

Kleopatra Alaiye    

Turecko » Turecká riviéra » Alanya » Kleopatra
1.12. - 8.12.2018
8 dní
Polpenzia
letecky
339 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 65057523
92,5 %
150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
150 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vnútorný
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Wellness
Názov zájazdu podľa organizátora: Alaiye Kleopatra
Hotel
Hotel Alaiye Kleopatra
Prehľad
Poloha:  

4-hviezdičkový hotel sa nachádza v blízkosti centra mesta a je oddelený malou pobrežnou cestou od kamienkovej aj piesočnatej pláže. Početné reštaurácie, bary a obchody sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti hotela.

 

Popis:  

Hotel bol renovovaný v roku 2013 a ponúka 122 izieb. Vybavenie zahŕňa halu, recepciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, hlavnú reštauráciu, niekoľko barov, TV miestnosť a malé wellness centrum. Vonkajšie zariadenia počas zimnej sezóny z dôvodu poveternostných podmienok nemôžu byť použité. Ubytovanie:  

Jednolôžkové izby majú približne 16 metrov štvorcových disponuju sprchovým kútom, WC, sušičpm vlasov, trezorom, satelitným TV, telefónom, bezdrôtovým pripojením, minibarom, kúrením (individuálne nastaviteľné) a balkónom.K dispozícii je tiež menší počet Economy izieb. K dispozícii sú aj jednolôžkové izby a dvojlôžkové izby určené pre jednu osobu. Rodinné izby sú približne 38 m² veľké a skladajú sa z 2 spální s prepojenými dverami. Šport:  

Za poplatok: kúpeľné procedúry v kúpeľoch, biliard a stolný tenis. Deti:  

Detské ihriskoStravovanie:

Polpenzia: Pestré raňajky a večere formou bufetu.
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...