Kentera, Čierna Hora, Budvanská riviéra, Sveti Stefan, 23.9.2018, Bez stravy

starstarstar Čierna Hora

Kentera     Apartmány

Čierna Hora » Budvanská riviéra » Sveti Stefan
23.9. - 30.9.2018
8 dní
Bez stravy
vlastná
119 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 62886119
300 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • WiFi
300 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • WiFi
Názov zájazdu podľa organizátora: Vila KENTERA
Poloha
moderný apartmánový dom v mestečku Svätý Štefan.
Vybavenie a služby
v blízkosti reštaurácia, parkovisko priamo pri vile, minimarket.
Ubytovanie
klimatizované apartmány 1/3+1 AP LUX - 2lôžková spálňa, denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre dve osoby, umiestnené na druhom poschodí, vybavený kuch. kút, SAT TV, trezor, Wi - Fi ZADARMO, dva balkóny.
Stravovanie
individuálne.
Pláž
piesočnato-okruhliaková, cca 300 m.
Šport a zábava
podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
Pobytová taxa - cca 0,8 EUR/os./deň a prihlasovací poplatok - cca 0,5 EUR/os./pobyt - platí sa jednorázovo na mieste. Predaj na vyžiadanie. 
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO. Osoba na prístelke u 1/2+1 AP a 1/3+1 STUDIO - platí 99 EUR/os./týždeň.
Cena zahŕňa
ubytovanie na vybraný počet nocí, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň., Pobytová taxa 0,8 EUR/os./deň a prihlasovací poplatok 0,5 EUR/os./pobyt sa platí na mieste. Pobyt so psom na vyžiadanie - platba na mieste. Detská postieľka na vyžiadanie - ZADARMO.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...