Kaštel, Chorvátsko, Kvarner, Crikvenica, 6.10.2018, Polpenzia

starstarstar Chorvátsko

Kaštel     Hotel

Chorvátsko » Kvarner » Crikvenica
6.10. - 7.10.2018
2 dni
Polpenzia
vlastná
27 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 60267059
50,0 %
0 mVzdialenosť od mora
  • Priamo na pláži
  • WiFi
0 mVzdialenosť od mora
  • Priamo na pláži
  • WiFi
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel KAŠTEL
Poloha
štýlový hotel prestavaný z bývalého kláštora zo 14. storočia, s dodnes funkčnou zvonicou, vzdialený cca 50 m od centra Crikvenice.
Vybavenie a služby
klimatizovaná reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, trezor na recepcii za poplatok, TV miestnosť, Wi-Fi na recepcii za ZADARMO, výťah, terasa.
Ubytovanie
2lôžkové izby s vaňou a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, telefónom, niektoré izby s možnosťou prístelky. Typ 1/2+2 Family - dve 2lôžkové izby prepojené dverami. 
Stravovanie
polpenzia - raňajky a večere formou bufetu. K večeri ZADARMO miestne čapované nápoje (pivo, víno, minerálna voda, džús). S možnosťou dokúpenia obedov (na vyžiadanie).
Pláž
okruhliaková, cca 20 m, sprchy na pláži.
Šport a zábava
vyžitie podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
Parkovanie cca 7 EUR/deň - platba na mieste. Pobyt so psom cca 10 EUR/deň - platí sa na mieste.
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. ZĽAVY PRE IZBY 1/2 a 1/2+1: prvé dieťa do 6 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Druhé dieťa do 6 rokov bez lôžka s polpenziou s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa od 6 do 12 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa od 12 do 18 rokov s 2 dospelými - zľava 30 %. Dieťa do 6 rokov s 1 dospelým v období: do 2.6. a od 22.9. - zľava 40 %, 2.6.-22.9. - zľava 30 %. dieťa od 6 do 12 rokov s 1 dospelým v období: do 2.6. a od 22.9. - zľava 30 %, 2.6.- 22.9. - zľava 20 %. Osoba od 18 rokov s 2 dospelými - zľava 20 %.
ZĽAVY PRE IZBU 1/2+2: dieťa do 6 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa od 6 do 12 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa od 12 do 18 rokov s 2 dospelými - zľava 30 %. Osoba od 18 rokov s 2 dospelými - zľava 20 %.
Zvláštne zľavy
v termínoch pobytov do 9.6. a od 8.9. Vám pri pobyte na min. 7 nocí poskytneme mimoriadnu zľavu 15 % (zľava sa nedá kombinovať so zľavou za včasný nákup). Pri zakúpení ubytovania na 10 nocí a viac vám poskytneme mimoriadnu zľavu 3 % (nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup).
Cena zahŕňa
ubytovanie a polpenziu na vybraný počet nocí, pobytovu taxou, prihlasovací poplatok, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov – 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov – 1,80 EUR/deň, obedov - 69 EUR/os./týždeň. Na vyžiadanie: detská postieľka 5 EUR/deň, pes cca 10 EUR/deň (platba na mieste).

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...