Juweira Boutique, Omán, Salalah, 13.1.2019, All inclusive

starstarstarstar Omán

Juweira Boutique    

Omán » Salalah
13.1. - 20.1.2019
8 dní
All inclusive
letecky
1 246 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 64883425
94,3 %
300 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
300 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi

Kategória hotela: *****
Poloha

Mesto Salalah s nákupnými možnosťami a tradičným trhom Al Haffa Souk cca 30 km.

Vybavenie

64 izieb a suite, vstupná hala s recepciou, výťahy, bar, hlavná reštaurácia Al Fanar, rybie á la carte reštaurácie As Sammak, konferenčná miestnosť, 2 bazény, snack bar pri bazéne, terasa na slnenie s lehátkami a slnečníkmi zdarma.

Ubytovanie

DRS: kúpeľňa / WC (fén), individuálna klimatizácia, LCD TV / sat., Telefón, minibar (za poplatok), trezor, župany a papuče, set na prípravu kávy a čaju, balkón.

SU: pozri. DR, priestrannejšie, spálňa naviac oddelená posuvnými dverami od obývacej časti, terasa.

Stravovanie

Raňajky, obedy a večere formou bufetu. Možnosť dokúpenia rozšírené polpenzie s nápojmi (nealkoholické nápoje, poháre vína alebo pivo).

Pláž

Krásna piesočná pláž cca 100 m, lehátka a slnečníky zdarma.

Šport
Zadarmo: fitness Za poplatok: potápanie
Deti

Služba stráženie detí za poplatok (na vyžiadanie), detská postieľka na vyžiadanie a zadarmo.

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje Podľa vládneho nariadenia sú alkoholické nápoje v piatok servírované iba v časoch 14: 00-15: 00 a 18: 00-21: 45
Zajímavosti

Pobyt zdarma pre deti do 6 rokov. Pri obsadenosti 2 dospelí + 2 deti má nárok na prístelku len 1. dieťa. Druhé zdieľa posteľ s rodičmi.

Platobné karty

VISA, EC / MC, AMEX, Diners Club.

Wellnes
Zadarmo: fitness, sauna Za poplatok: masáže, spa centrum
Internet
Zadarmo: WiFi v lobby aj na izbách.
Poznámka

Oficiálna kategória hotela: ****.

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba Juweira (DRS): 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 2 deti / 1 dospelý + 1 dieťa Suite (SU): 3 dospelí / 2 dospelí + 2 deti / 2 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí / 1 dospelý + 1 dieťa Dieťa do 12 rokov
Informácie o lete
Odlet: 13. 1. 5:00
Návrat: 20. 1. 21:45
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...