Jinene, Tunisko, Sousse, 25.9.2018, All inclusive

starstarstar Tunisko

Jinene     Hotel

Tunisko » Sousse
25.9. - 2.10.2018
8 dní
All inclusive
letecky
445 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 58943285
200 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Bazén vnútorný
 • Bazén vonkajší
 • Vhodné pre deti
 • Wellness
 • Športové aktivity
200 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Bazén vnútorný
 • Bazén vonkajší
 • Vhodné pre deti
 • Wellness
 • Športové aktivity
Poloha

Hotel v rozľahlej subtropickej záhrade v bezprostrednej blízkosti pláže medzi letoviskami Sousse (cca 4 km) s historickým centrom pod záštitou UNESCO a Port El Kantaoui (cca 3 km) sa známym jachtovým prístavom.

Vybavenie

223 izieb (4 poschodia, výťahy), vstupná hala s recepciou a trezormi (za poplatok), zmenáreň, hlavná reštaurácia, lobby bar, pizzeria, maurská kaviareň, spoločenská miestnosť s TV / sat., Kaderníctvo, obchod so suvenírmi. V záhrade bazén, bar pri bazéne, terasa na slnenie s lehátkami a slnečníkmi zdarma.

Ubytovanie

DR / DRP: kúpeľňa / WC, centrálna klimatizácia (len v hlavnej sezóne), telefón, TV / sat., Minibar (za poplatok) a balkón alebo terasa. Izby s prístelkou bez balkóna alebo terasy.

DRSV: pozri DR, výhľad na more.

FR: pozri DR, priestrannejšie, bez balkóna alebo terasy.

Stravovanie

Viď program all inclusive.

Zábava

Pravidelné denné i večerné animačné a zábavné programy pre deti i dospelých. Aquapark Aqua Palace cca 2,5 km, zábavný park Hanibal Park cca 3,5 km.

Pláž

Priamo pri piesočnatej pláži s jemným pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Lehátka a slnečníky zdarma. Bar na pláži.

Šport
Zadarmo: minigolf, stolný tenis, plážový volejbal a športové aktivity v rámci animačných programov Za poplatok: biliard, tenis, fitness, vodné športy na pláži, golfové ihrisko Port El Kantaoui cca 3 km
Deti

Oddelené bazén, detské ihrisko, miniklub, detská postieľka zdarma (na vyžiadanie).

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu Snack (15.30 - 17.00 hod.) Popoludňajšia káva, čaj a zákusky Alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (10.00 - 24.00 hod.)
Platobné karty

VISA, EC / MC.

Odkaz
Http://www.hoteljinene.com/
Wellnes
Za poplatok: sauna, jacuzzi, hammam, masáže a balneoterapia
Internet
Zadarmo: WiFi v lobby Za poplatok: internetový kútik
Poznámka

Oficiálne trieda: ***

Maximálna obsadenosť
Dvojlôžková izba (DR / DRSV / DRP): 2 dospelí + 1 dieťa / 3 dospelí Rodinná izba (FR): 3 dospelí + 1 dieťa / 2 dospelí + 2 deti Dieťa do 12 rokov
Informácie o lete
Odlet: 25. 9. 17:25
Návrat: 2. 10. 16:35
(časy letov sú len orientačné)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...