Imperial, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Vodice, 10.10.2018, Light all inclusive

starstarstar Chorvátsko

Imperial     Hotel

Chorvátsko » Severná Dalmácia » Vodice
10.10. - 11.10.2018
2 dni
Light all inclusive
vlastná
57 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 59122734
66,7 %
0 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Priamo na pláži
 • Bazén vnútorný
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Športové aktivity
0 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Priamo na pláži
 • Bazén vnútorný
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel IMPERIAL PARK
Poloha
 Renovovaný hotel sa nachádza v píniovom háji na okraji letoviska Vodice, cca 1 km od centra mesta.
Vybavenie a služby
klimatizovaná reštaurácia, aperitív bar, TV miestnosť,  Wi-Fi ZADARMO v lobby bare a na recepcii, zmenáreň, výťah, trezor, parkovisko.
Ubytovanie
2lôžkové izby so sprchou a WC, balkónom, SAT TV, telefónom, s možnosťou prístelky. Izby označené SU (v hoteli Imperial Park) sú novo zrekonštruované klimatizované, s minibarom a fénom. Izby označené ST sa nachádzajú v druhej časti hotelu (prepojené tunelom). Izby typu 1/2+2+1 FAMILY ROOM má 2 prepojené 2lôžkové izby s možnosťou jednej prístelky - na ceny sa informujte v CKVT. 
Stravovanie
polpenzia - raňajky a večere formou bufetu. Na ďalší typ stravovania sa informujte v CKVT.
Pláž
okruhliaková, betónové pláty, cca 100 m, sprchy na pláži.
Šport a zábava
vnútorný a vonkajší bazén s morskou vodou, detský bazén, sauna, masáže, fitness, solárium, biliard, ihrisko na loptové hry, detské ihrisko, tenisové kurty, animácie, vodné športy. Vnútorný bazén mimo prevádzky 1.6.-1.10.
Doplňujúce informácie
parkovisko za poplatok - cca 8 EUR/deň.
Zľavy
ZĽAVY PRE IZBU 1/2+1: dieťa do 12 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO. Druhé dieťa do 7 rokov bez nároku na lôžko so stravou - ZADARMO. Druhé dieťa od 7 do 12 rokov bez nároku na lôžko so stravou v období do 23.6. a od 8.9. - ZADARMO, v období 23.6.-8.9. - zľava 50 %. Dieťa 12-18 rokov na prístelke v období do 23.6. a od 8.9. - ZADARMO, v období 23.6.-8.9. - zľava 30 %. Dieťa do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. Dospelá osoba na prístelke - zľava 20 %. ZĽAVY PRE IZBU 1/2+2+1: dieťa do 7 rokov na prístelke - zľava 80 %. Dieťa od 7 do 12 rokov na prístelke - zľava 60 %, dieťa od 12 do 18 rokov na prístelke - zľava 30 %, dieťa do 7 rokov na základnom lôžku - zľava 30 %, dieťa od 7-12 rokov na základnom lôžku - zľava 20 %. Dieťa od 12 do 18 rokov na základnom lôžku - zľava 10 %.
Zvláštne zľavy
Zľavy za skorý nákup a akčné zľavy sú poskytované len na pobyty na 7 a viac nocí v období, pre ktoré je konkrétna zľava poskytovaná.
Cena zahŕňa
ubytovanie, raňajky/polpenziu/plnú penziu/služby ALL INCLUSIVE Light na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
MOŽNOSŤ DOKÚPENIA: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov – 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov – 1,80 EUR/deň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...