Iberotel Lido, Egypt, Sharm El Sheikh, Naama Bay, 15.6.2018, Polpenzia

starstarstarstar Egypt

Iberotel Lido     Hotel

Egypt » Sharm El Sheikh » Naama Bay
15.6. - 22.6.2018
8 dní
Polpenzia
letecky
453 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 59441813
87,2 %
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
Hotel
Hotel Iberotel Lido
Prehľad
Poloha. 

Ubytovacie zariadenie Iberotel Lido je situované na súkromnej pláži v blízkosti mesta Sharm el Sheikh. V ľahkej dostupnosti od neho súPláž Naama Bay a Hollywood Sharm El Sheikh. Medzi ďalšie atrakcie v okolí patria Golfový areál v Šarm el Šejk a Pláž v Hadabe.
Popis hotela 

Po dni strávenom na pláži si užite výhody ubytovacieho zariadenia Iberotel Lido ako sú vonkajší bazén, sezónny vonkajší bazén a detský bazén. Dali by ste si skvelý studený drink? Môžete zájsť do plážového baru alebo navštíviť niektorý z ďalších barov ako sú napríkladplážový bar a bar pri bazéne, ktorými disponuje hotel.
Súčasťou tohto ubytovacieho zariadenia typu hotel sú 2 reštaurácie a kaviareň. K dispozícii je bezplatný bezdrôtový prístup na Internet vo verejných priestoroch. Medzi ďalšie výhody tohto ubytovacieho zariadenia so 4 hviezdičkami typu hotel patria masážny bazén a terasa na streche. 
Izby
Hosťovské izby majú vstup na balkóny. Súčasťou 76 klimatizovaných izieb ubytovacieho zariadenia Iberotel Lido sú minibary a sejfy. Na izbách sú LCD televízory (24 palcov) s touto ponukou: satelitná televízia. Do vybavenia kúpeľne patrí sprchy a sušiče na vlasy. Priamo v izbe sú kávovary/čajníky a minerálky zdarma. Každú noc sa poskytuje služba odostlania postele a k dispozícii sú tiež upratovacie služby(raz za deň). 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...