Iberostar Herceg Novi, Čierna Hora, Tivatská riviéra, Herceg Novi, 12.10.2018, Polpenzia

Čierna Hora

Iberostar Herceg Novi     Hotel

Čierna Hora » Tivatská riviéra » Herceg Novi
12.10. - 15.10.2018
4 dni
Polpenzia
vlastná
111 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 63300874
83,3 %
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel IBEROSTAR HERCEG NOVI
Poloha
moderný hotel vzdialený cca 8 km od mesta Herceg Novi.
Vybavenie a služby
lobby bar, reštaurácia, beach bar, animácie, konferenčná miestnosť, parkovisko.
Ubytovanie
moderné klimatizované dvojlôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, minibarom, trezorom, balkónom, fénom, Wi-Fi, s možnosťou prístelky.
Stravovanie
polpenzia - raňajky a večere formou bufetu, all inclusive - raňajky, obedy a večere formou bufetu. Služba all inclusive ďalej zahŕňa: brunch od 10: do 12:00 - sendvič, cestoviny, ovocie, poobedňajší snack - šalátový bufet, pizza, sendvič, čerstvé ovocie, zmrzlina, palacinky, podvečerný snack - pizza, čerstvé ovocie, zmrzlina, neskorá večera - sendvič, cestoviny, ovocie.
Pláž
okruhliaková, betónové pláty, cca 50 m.
Šport a zábava
vonkajší bazén, fitness, aerobic, mini golf, volejbal, stolný tenis, petanque, šípky, vodné pólo, za poplatok . masáže a sauna. Animačný program - aerobic, aquaerobic, pilates, mini club pre deti.
Zľavy
Dieťa do 6 rokov na prístelke s 2 dospelými - ZADARMO, dieťa od 7 do 15 rokov na prístelke s 2 dospelými - zľava 75 %. Dieťa od 2 do 15 rokov na prístelke s 1 dospelým v období do 30.6. a 27.8. - zľava 30 % v období 30.6.-27.8. - zľava 10 %.
Cena zahŕňa
ubytovanie, polpenziu/služby All inclusive, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...