Hvar, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, ostrov Hvar, Jelsa, 20.4.2019, All inclusive

starstarstar Chorvátsko

Hvar     Hotel

Chorvátsko » Stredná Dalmácia » ostrov Hvar » Jelsa
20.4. - 23.4.2019
4 dni
All inclusive
vlastná
154 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 66651302
66,7 %
100 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Bazén vnútorný
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Wellness
 • Športové aktivity
100 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Bazén vnútorný
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Wellness
 • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel HVAR
Poloha
v miernom svahu v zeleni, cca 500 m od mestečka Jelsa.
Vybavenie a služby
klimatizovaná reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, kozmetický salón, zmenáreň, trezor na recepcii za poplatok, Wi-Fi na recepcii ZADARMO, výťah, TV miestnosť, tanečná terasa, parkovisko ZADARMO.
Ubytovanie
1-2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, fénom, Wi-Fi ZADARMO, stropným ventilátorom, 2lôžkové izby sú s možnosťou prístelky.
Stravovanie
polpenzia - raňajky a večere formou bufetu, služby ALL INCLUSIVE - raňajky, obed a večera formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie - zákusok a káva (16:00-17:00), konzumácia miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov 10:00-23:00 na bare pri bazéne, 1x dalmátska večera.
Pláž
okruhliaková, prírodná kamenistá, piesočnatá, cca 100-150 m, sprchy na pláži, ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.
Šport a zábava
vonkajší bazén s morskou vodou, vnútorný bazén s morskou vodou (mimo prevádzky 16.6.-16.9.), masáže, fitnes ZADARMO, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf za poplatok, 16.6.-16.9. animácie pre deti, požičovňa bicyklov, 1-3x týždenne večerný program.
Doplňujúce informácie
slnečníky a ležadlá pri bazéne ZADARMO (v obmedzenom množstve). Pobyt so psom za poplatok cca 10 EUR/deň - platba na mieste. 
Zľavy
dieťa do 12 rokov na prístelke - ZADARMO. Dieťa do 12 rokov (2. dieťa na izbe 2+1) bez lôžka - zľava 50 %. Dieťa do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 20 %. Osoba od 12 rokov s 2 dospelými - zľava 10 %.
Zvláštne zľavy
Pri zakúpení pobytu na 7 nocí v období do 9.6. a od 15.9. Vám poskytneme zľavu 15 % - túto zľavu nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.
Cena zahŕňa
ubytovanie a polpenziu/služby ALL INCLUSIVE na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. . Na vyžiadanie klimatizácia (69 EUR/izba/týždeň) - platba v CK, pobyt so psom - na mieste sa platí cca 10 EUR/pes/deň, využitie trezoru - na mieste sa platí 1.5 EUR/deň, možnosť zapožičania detskej postieľky - platba na mieste cca 3 EUR/deň.
.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...