Hostel 88, Čierna Hora, Budvanská riviéra, 28.9.2018, Bez stravy

Čierna Hora

Hostel 88     Hotel

Čierna Hora » Budvanská riviéra
28.9. - 1.10.2018
4 dni
Bez stravy
vlastná
38 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 64317718
Poloha
novo zrekonštruovaný hostel sa nachádza v letovisku Bečići 
Vybavenie a služby
recepcia, parkovisko, spoločný priestor s nápojovým automatom
Ubytovanie
klimatizované 4lôžkové izby so samostatnou kúpeľňou so sprchou a WC, SAT TV, Wi-Fi, francúzsky balkón
Stravovanie
individuálne, s možnosťou dokúpenia raňajok a polpenzie (kontinentálne raňajky, večere výber z 3 jedál v )cca 500 m vzdialenej reštaurácii
Pláž
piesočnatá, okruhliaková, cca 700 m
Šport a zábava
vyžitie podľa miestnej ponuky. Možnosť zapožičania bicyklov - 5 EUR/deň - platí sa na mieste.
Cena zahŕňa
ubytovanie bez stravy/s raňajkami/polpenziou na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.