Horizont Resort, Chorvátsko, Istria, Pula, Verudela, 29.9.2018, Bez stravy

starstar Chorvátsko

Horizont Resort     Apartmány

Chorvátsko » Istria » Pula » Verudela
29.9. - 2.10.2018
4 dni
Bez stravy
vlastná
30 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 59822241
0,0 %
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Apartmány HORIZONT
Poloha
apartmány umiestnené v pokojnom prostredí, vo svahu, cca 3 km od centra Puly v oblasti Zlatne Stijene.
Vybavenie a služby
reštaurácia, plážová reštaurácia, market, kaviareň, pizzeria, zmenáreň, trezor, terasa, Wi-Fi na recepcii a v lobby bare ZADARMO.
Ubytovanie
typ 1/B2+1 AP - cca 23 m2 - 2lôžková spálňa, denná miestnosť s prístelkou, typ 1/B2+2 AP - cca 33 m2 - a typ 1/BX2+2 AP - cca 37 m2 - 2lôžková spálňa, denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, typ 1/B4+2 AP - cca 47 m2 - dve 2lôžkové spálne, denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, 2 kúpeľne, typ 1/B5 AP - cca 36 m2 - jedna 2lôžková spálňa s možnosťou prístelky a denná miestnosť s rozkladacím gaučom, vždy vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, trezor, balkón. 
Stravovanie
individuálne, s možnosťou dokúpenia polpenzie (raňajky a večere formou bufetu).
Pláž
prírodná kamenistá, cca 100 m.
Šport a zábava
vonkajší bazén s morskou vodou, detský bazén, tenisové kurty, stolný tenis, minigolf, animácie, ihrisko na loptové hry, požičovňa bicyklov, vodné športy. 
Doplňujúce informácie
apartmány typ 1/B2+1, 1/B4+2 AP a B5 AP - predaj na vyžiadanie. Ležadlá a slnečníky pri bazéne za poplatok. Pobyt so psom - cca 10 EUR/deň - platba na mieste. 
Zľavy
Dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Polpenzie: dieťa do 6 rokov - ZADARMO, dieťa od 6 do 12 rokov - v termíne do 30.6. a od 1.9. - 79 EUR/os./týždeň, v termíne od 30.6.-1.9. - 79 EUR/os./týždeň, osoba od 12 rokov - v termíne do 30.6. a od 1.9. - 149 EUR/os./týždeň, v termíne od 30.6.-1.9. - 159 EUR/os./týždeň. Klimatizácia - 49 EUR/týždeň/AP 1/BX2+2 (na vyžiadanie). Na vyžiadanie: detská postieľka - ZADARMO, pes (10 EUR/deň) - platí sa na mieste.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...