Holiday Village Sagitta, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Omiš, 6.10.2018, All inclusive

starstarstar Chorvátsko

Holiday Village Sagitta     Bungalovy

Chorvátsko » Stredná Dalmácia » Omiš
6.10. - 8.10.2018
3 dni
All inclusive
vlastná
74 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 59437290
58,6 %
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel HOLIDAY VILLAGE SAGITTA
Poloha
komplex skladajúci sa z hotelovej budovy ***, apartmánov *** a bungalovov **, cca 7 km od historického centra Omiša.
Vybavenie a služby
reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, trezor na recepcii na vyžiadanie, Wi-Fi v celom rezorte ZADARMO, tanečná terasa, parkovisko. V blízkosti - market, taverna.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby*** (veľkosť 20 m2) s možnosťou prístelky so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, balkónom, Wi-Fi ZADARMO. Izby typu 2(+0) M (veľkosť 18 m2) sú s francúzskym lôžkom, bez balkóna, bez možnosti prístelky,  nachádzajú sa na prízemí hotela. Klimatizované apartmány*** typu Apt. 2(+0), veľkosť 42 m2 - jedna 2lôžková spálňa, denná miestnosť s rozkladacím gaučom pre 2 osoby, vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, telefón, 2 balkóny. Klimatizované bungalovy** - typ 2(+1), veľkosť 23 m2 - 2lôžkový bungalov s francúzskym lôžkom s rozkladacím gaučom vhodným ako prístelka pre 1 osobu, typ 2(+2), veľkosť 30 m2 -  2lôžkový bungalov s francúzskym lôžkom a oddelenou spálňou s poschodovou posteľou pre dve deti do 12 rokov, vždy vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV,  Wi-Fi ZADARMO, terasa.
Stravovanie
služby ALL INCLUSIVE - plná penzia formou bufetu, popoludňajšie občerstvenie s kávou alebo čajom, miestne alkoholické nápoje od 10:00 do 23:00 a čapované nealkoholické nápoje od 7:00 do 23:00 hod.
Pláž
vo vzdialenosti cca 20-80 m od ubytovania sa nachádza prírodná, okruhliaková pláž dlhá cca 600 m, vhodná pre deti, sprchy na pláži.
Šport a zábava
animácie, ihrisko na loptové hry, 1-2 týždne živá hudba. Okolie je vhodné pre windsurfing.
Doplňujúce informácie
ležadlá na pláži za poplatok (cca 20 HRK/deň).
Zľavy
dieťa do 7 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa od 7 do 12 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa od 2 do 7 rokov s 1 dospelým - zľava 50 %. Dieťa od 7 do 12 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. Osoba od 12 rokov s 2 dospelými - zľava 20 %.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie, 7x služby ALL INCLUSIVE, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort:, osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie detská postieľka (cca 5 EUR/deň).

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...