Grand Zaman Beach, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, 29.9.2018, All inclusive

starstarstarstar Turecko

Grand Zaman Beach     Hotel

Turecko » Turecká riviéra » Alanya
29.9. - 6.10.2018
8 dní
All inclusive
letecky
627,30 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 60006339
Popis
Vzdialenosť od letiska: 120 km

Najbližšie mesto (km): Alanya (800 m)

Typ pláže: Piesočnatá

Vzdialenosť od pláže: 50 m
Základné informácie
Hotel je obľúbený svojou polohou pri slávnej kleopatrinej piesočnatej pláži a 800 m od centra Alanye s množstvom nákupných možností, historických pamiatok, barov, miestnych reštaurácií. Hotel poskytuje kvalitné služby a je vhodný pre všetky vekové kategórie. Hotel bol renovovaný v roku 2013, poskytuje koncept AI a má spolu 170 izieb. Wifi je v lobby a aj na izbách bez poplatku.
Poloha
Hotel sa nachádza 800m od centra Alanye a medzinárodné letisko Antalya je vzdialené 120 km.
Vybavenie izieb
Štandardné izby sú vybavené balkónom, SAT-TV, AC, telefónom, minibarom, trezorom (za poplatok), kúpeľňou so sprchou/vaňou a fénom. K dispozícii sú aj 2 izby pre hendikepovaných klientov.
Pláž
Verejná piesočnatá kleopatrina pláž je s pozvolným vstupom do mora a nachádza sa 50 m od hotela. Ležadlá, slnečníky sú pri bazéne bez poplatku a na pláži za poplatok. Osušky sú za poplatok.
Strava
K dispozícii je hlavná reštaurácia, ktorá podáva jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne; 3 bary, vrátane baru na pláži (za poplatok).
Šport a zábava
 Bez poplatku je stolný tenis, plážový volejbal, 3x do týždňa večerný program. Za poplatok je biliard, vodné športy.
Wellness
Bez poplatku je turecký kúpeľ, za poplatok sú masáže.
Koncept
All Inclusive zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, zmrzlina, nealkoholické nápoje, miestne alkoholické nápoje, teplé nápoje. Minibar denne dopĺňaný vodou. Importované nápoje, freshe, nápoje vo fľaši sú za poplatok. Podrobný rozpis služieb dostanú hostia na recepcii hotela pri ubytovaní.
Web
Pre viac informácií: http://www.grandzamanhotels.com/     

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Žiadne recenzie pre tento hotel.