Flamenco Beach Resort, Egypt, Marsa Alam, El Quseir, 29.11.2018, Polpenzia

starstarstarstar Egypt

Flamenco Beach Resort     Hotel

Egypt » Marsa Alam » El Quseir
29.11. - 6.12.2018
8 dní
Polpenzia
letecky
408 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 64244791
78,5 %
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • Vhodné pre deti
  • Športové aktivity
Hotel
Hotel Flamenco Beach Resort
Prehľad
 Stredisko sa nachádza v meste El Quseir, zhruba 600 metrov od dlhej súkromnej pláže, koral ktorý prechádza do útesu je vhodný na šnorchlovanie. O 200 m mólo umožňuje vstup do vody, kde je vymedzený plavecký areál v plytkej vode. Stred El Quseir je asi 7 km na juh. A letisko v Hurghade je vzdialené asi 2 hodiny, Marsa Alam 1 hodinu jazdy. Andalúzsky štýl hotela má 320 izieb a skladá sa z 2 častí: na pláži je "Flamenco Beach", ďalej  "Flamenco Resort", ktorý je oddelený od hlavnej cesty a asi 200 metrov od pláže. V komplexe sú 3 bazény (niektoré sú vyhrievané) s dvoma samostatnými detskými bazénmi. Tu a na pláži sú k dispozícii zadarmo lehátka, slnečníky a plážové osušky. Súčasťou hotela typu "Flamenco Beach" je lobby s recepciou, Wi-Fi v lobby a internetový kútik (za poplatok), hlavná reštaurácia s veľkou terasou, tri ďalšie reštaurácie, bar pri bazéne, kaviarne, Granada diskotéka a Ali Baba orientálny stan.     
Izby
 Izby majú kúpeľňu/sprchovací kút, WC, sušič vlasov, klimatizáciu, telefón, trezor, satelitnú TV, mini-bar a balkón/terasu s výhľadom na more ("Flamenco Beach"). Ekonomických izieb je obmedzený počet.
Šport
 Aerobik, vodný aerobik, vodné pólo, plážový volejbal, stolný tenis, futbal. Za príplatok: health club s telocvičňou, sauna, jacuzzi, biliard, jazda na koni, požičovňa bicyklov, škola potápania na pláži.Pre deti
 Detský klub (4-12 rokov), 2 detské bazény, detské ihrisko. 
Stravovanie
Polpenzia: raňajky a večere formou bufetu. All-Inclusive: raňajky, obedy, večere formou bufetu, popoludňajší čaj/káva, koláče/pečivo, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 11:00 - 23:00 v skle (nie sú zahrnuté fľaškové nápoje, čerstvé džúsy, káva a ľad).

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...