Fener, Bulharsko, Burgas, Pomorie, 6.10.2018, -

starstar Bulharsko

Fener     Hotel

Bulharsko » Burgas » Pomorie
6.10. - 9.10.2018
4 dni
-
vlastná
162 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 60428367
Názov zájazdu podľa organizátora: VALAMAR IMPERIAL Hotel
Poloha
exkluzívny štýlový hotel len pre hostí starších ako 18 rokov sa nachádza v prekrásnom mediteránskom parku, cca 100-200 m od historického centra mesta Rab.
Vybavenie a služby
reštaurácia, aperitív bar, pool bar, zmenáreň, internetový kútik, konferenčná sála, kozmetický salón, tanečná terasa, Wi-Fi ZADARMO, parkovisko ZADARMO.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, LCD SAT TV, telefónom, fénom, minibarom,Wi-Fi ZADARMO, niektoré s možnosťou prístelky. Izby Superior majú navyše balkón a sú orientované na morskú stranu. Izby Premium sú priestrannejšie.
Stravovanie
polpenzia - raňajky a večere formou bufetu.
Pláž
mestská kamenistá, okruhliaková, betónové pláty, cca 400 m. V období od 26.5. do 15.9.2018 hotel zaisťuje prevoz člnom na pláže blízkeho poloostrova Frkanj - hostia hotelu majú tento prevoz zadarmo. Bližšie informácie sú k dispozícii na hotelovej recepcii.
Šport a zábava
vonkajší a vnútorný bazén so sladkou vodou, wellness - parný kúpeľ, bio sauna, fínska sauna, masáže, whirlpool, fitness, relax zóna, solárium, v blízkosti - tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, požičovňa bicyklov.
Doplňujúce informácie
Ležadlá a slnečníky pri bazéne v obmedzenom množstve ZADARMO, parkovanie ZADARMO. Prihlasovací poplatok 1 EUR/os./pobyt - platí sa na mieste.
Zľavy
Osoba na prístelke - zľava 80 %.
Cena zahŕňa
ubytovanie s polpenziou na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...