Falkensteiner Club Funimation Borik, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zadarská riviéra, 6.10.2018, All inclusive

starstarstarstar Chorvátsko

Falkensteiner Club Funimation Borik     Hotel

Chorvátsko » Severná Dalmácia » Zadarská riviéra
6.10. - 9.10.2018
4 dni
All inclusive
vlastná
171 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 60455616
91,5 %
0 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Priamo na pláži
 • Bazén vnútorný
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Wellness
 • Športové aktivity
0 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Priamo na pláži
 • Bazén vnútorný
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Wellness
 • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel CLUB FUNIMATION BORIK
Poloha
rekonštruovaný hotel je súčasťou hotelového komplexu Borik, cca 3,5 km od centra Zadaru.
Vybavenie a služby
klimatizovaná reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, predajňa suvenírov, detský kútik, terasa, výťah, Wi-Fi ZADARMO.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby s francúzskou posteľou, typ 1/2+2 Family Comfort - cca 25-29 m2, má navyše rozkladací gauč alebo výklenok s poschodovou posteľou, vhodnou pre deti do 160 cm. Typ 1/2+3 FAM-SUITE - cca 46 m2, má navyše dennú miestnosť s rozkladacím gaučom a výklenkom s poschodovou posteľou vhodnou pre deti do 160 cm. Typ 1/2+2 Family Superior - cca 40-44 m2, má navyše dennú miestnosť s rozkladacím gaučom vhodným pre deti do 160 cm. Vždy so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, minibarom, Wi-Fi ZADARMO, trezorom, fénom. Väčšina izieb s balkónom - balkón negarantujeme. Izby typu STANDARD nie sú renovované. Všetky ostatné typy izieb sú pre rok 2018 kompletne zrenovované.
Stravovanie
služby ALL INCLUSIVE - plná penzia formou bufetu, cooking show, popoludňajšie občerstvenie, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 do 22:00 v Tramontana bare a od 11:00 do 22:00 na bare pri bazéne.
Pláž
piesočnato-okruhliaková, cca 100 m.
Šport a zábava
vnútorný a vonkajší bazén so sladkou vodou, detský bazén, stolný tenis, tobogan, tenisové kurty, volejbalové ihrisko na pláži, fitness, animácie, vodné športy. Wellness centrum - whirlpool, masáže, solárium, sauna (parná, bio, fínska).
Doplňujúce informácie
ležadlá a slnečníky pri bazéne - ZADARMO (len obmedzené množstvo). Parkovanie ZADARMO. Pobytová taxa cca  1 EUR/os./deň - platba na mieste. Hotel prechádza momentálne rekonštrukciou a bude novo otvorený v júni 2018. 
Zľavy
Dieťa do 3 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. Na ceny pre dieťa od 3 do 18 rokov sa informujte v CK.
Cena zahŕňa
ubytovanie, služby ALL INCLUSIVE na vybraný počet nocí, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...