Donat, Chorvátsko, Severná Dalmácia, Zadarská riviéra, 26.9.2018, All inclusive

starstarstar Chorvátsko

Donat     Hotel

Chorvátsko » Severná Dalmácia » Zadarská riviéra
26.9. - 27.9.2018
2 dni
All inclusive
vlastná
37 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 61856623
78,6 %
0 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Priamo na pláži
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Športové aktivity
0 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Priamo na pláži
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel DONAT
Poloha
 Priamo na pláži, cca 3,5 km od historického centra Zadaru v časti Borik.
Vybavenie a služby
reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, výťah, trezor, Wi-Fi na recepcii, parkovisko.
Ubytovanie
klimatizované 1-2lôžkové izby, so sprchou a WC, SAT TV, telefónom, niektoré s možnosťou prístelky. Izba 1/2+2 - dve 2lôžkové izby, navyše majú chladničku. Väčšina izieb s balkónom - balkón negarantujeme. 
Stravovanie
služby ALL INCLUSIVE - raňajky, obedy, večere formou bufetu, od 10:00 do 22:00 miestne čapované pivo, víno, voda, džús, káva, čaj v ALL INCLUSIVE bare.
Pláž
1,5 km dlhá piesočnato-okruhliaková pláž, cca 50 m, sprchy na pláži.
Šport a zábava
vonkajší bazén so sladkou vodou, plážový volejbal, stolný tenis, tenisové kurty, ihrisko na loptové hry, animácie pre deti a dospelých. Za poplatok možné využívať vybavenie hotela CLUB FUNIMATION BORIK - fitnes, wellness centrum - sauny, masáže, whirlpool.
Doplňujúce informácie
parkovanie ZADARMO, ležadlá a slnečníky pri bazéne ZADARMO (v obmedzenom množstve). Pobytová taxa cca 1 EUR/os./deň - platba na mieste.
Zľavy
Dieťa do 7 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Na ceny pre deti od 7 do 12 rokov a od 12 do 18 rokov a osobu od 18 rokov na prístelke sa informujte v CK.
Cena zahŕňa
ubytovanie, služby ALL INCLUSIVE na vybraný počet nocí, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...