Crystal Paraiso Verde Resort & Spa, Turecko, Turecká riviéra, Belek, 29.9.2018, Ultra all inclusive

starstarstarstarstar Turecko

Crystal Paraiso Verde Resort & Spa    

Turecko » Turecká riviéra » Belek
29.9. - 6.10.2018
8 dní
Ultra all inclusive
letecky
654 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 61206827
78,7 %
200 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Bazén vnútorný
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Wellness
 • Tobogány
 • Športové aktivity
200 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Bazén vnútorný
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Wellness
 • Tobogány
 • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Crystal Paraiso Verde
Popis
Hotel Paraiso Verde ponúka moderné vybavenie hotela a štýlové izby. Hotel vďaka svojej rozlohe 42 000 m2 je ideálnou voľbou pre rodiny s deťmi, ale aj pre páry akéhokoľvek veku. V areáli sa nachádza aquapark,  niekoľko bazénov, ihrísk ale aj tiché a pokojné miesta určené na relax.

Poloha:
Rezort Crystal Paraiso Verde sa nachádza v letovisku Belek, 5 km od jeho centra. Rušné letovisko Antalya je vzdialené 50 km od hotela a letisko Antalya 40 km.

Vybavenie:
tri 2- poschodové budovy, osem 5- poschodových budov, 670 izieb, recepcia, lobby s WiFi, hlavná reštaurácia, 4 a´la carte reštaurácie (turecká, talianska, mexická, rybacia), 7 barov, 2 vonkajšie bazény, detský bazén, vnútorný bazén, detský vnútorný bazén, aquapark, ležadlá, matrace a slnečníky pri bazéne zdarma, denné a večerné animácie, živá hudba, disco, kino, detský klub (4 - 12r.), fitnes, tenisový kurt, basketbal, stolný tenis, aqua aerobik, vodné pólo, plážový volejbal, minigolf, šípky, turecké kúpele, sauna, parný kúpeľ, jacuzzi, WiFi. Za poplatok: SPA centrum,  masáže, peeling, salón krásy, golf, internetová kaviareň , herňa (PC a video hry), biliard, stolný futbal, bowling, osvetlenie tenisového kurtu, tenisové vybavenie, kaderníctvo, obchody, doktor, telefón a fax, práčovňa.

Ubytovanie:
2- lôžkové štandardné izby s možnosťou 1 prístelky (26 m2), za deti sú v tomto hoteli považované osoby mladšie ako 12r., štandardné izby s poschodovou posteľou (42m2, max. 3+1), rodinné izby (42 m2, 2 miestnosti, max. 5+0), bezbariérové izby, individuálna klimatizácia, WiFi, kúpeľňa, sprcha, sušič na vlasy, TV, mini bar (nealko nápoje dopĺňané denne), trezor (vhodný aj na uloženie notebooku), balkón. Za poplatok: room service.

Stravovanie:
24 hod. ultimate all inclusive formou bufetu, skoré raňajky 01:00 – 07:00, raňajky 07:00 – 10:00, neskoré raňajky 10:00 – 11:00, obedy 12:30 - 14:30, večere 19:00– 21:00, detská večera 18:30 – 19:30, nočné občerstvenie 23:00 – 01:00, snack, gozleme 11:00 - 16:00, káva, čaj, koláčiky 11:00 – 18:00, zmrzlina, a´la carte reštaurácie 19:00 – 21:30 (1x za pobyt zdarma- turecká, talianska, rezervácia nutná vopred), disco bar 00:00 – 02:00, miestne nealkoholické a alkoholické nápoje 24:00 hod. denne. Za poplatok: importované šampanské a víno, luxusné likéry, koňak a whisky, čerstvé ovocné šťavy. Podrobný rozpis ultimate all inclusive programu dostanete na recepcii pri ubytovaní.

Pláž:
Krásna široká piesočnatá pláž s drobnými kamienkami pri vstupe sa nachádza 500 m od hotela a dostanete sa sem krátkou prechádzkou popri rieke. Nájdete tu ležadlá, matrace, slnečníky a plážový bar 10:00 - 17:30 v rámci ultimate all inclusive zadarmo, plážové osušky za vratný depozit. Za poplatok je možné využiť širokú ponuku motorových a bezmotorových športov (vodné bicykle, vodné lyže, jazda na banáne, surfing, parasailing, kanoe, katamaran a iné).

CRYSTAL PARAISO VERDE Resort and Spa   

Poznámka

Platobné podmienky podľa aktuálnych zliav:

 

1. Zaplatením 100% ceny pri objednaní zájazdu získavate najvyššiu možnú aktuálne platnú zľavu daného zájazdu.

2. Zaplatením minimálne 50% zálohy pri objednaní zájazdu a doplatku do 100% najneskôr do 31.8.2018 so zachovaním maximálnej zľavy (najneskôr však do 30 dní pred nástupm na zájazd). Platí pri objednaní zájazdu do 31.8.2018.V cene je zahrnuté: ubytovanie podľa počtu nocí zájazdu, letecká preprava na trase Bratislava - Antalya - Bratislava, stravovanie podľa popisu ubytovania a objednaných služieb, delegátske služby, DPH.
Servisné poplatky zahŕňajú: letiskové, palivové, emisné poplatky, bezpečnostné taxy a transfery v zahraničí letisko-hotel-letisko.

V cene parkovného je 1 parkovacie miesto na 8 dní. Transfer z parkoviska na letisko a späť je zabezpečovaný zadarmo.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...