Crystal de Luxe Resort , Turecko, Turecká riviéra, Kemer, 9.12.2018, All inclusive

starstarstarstarstar Turecko

Crystal de Luxe Resort     Hotel

Turecko » Turecká riviéra » Kemer
9.12. - 16.12.2018
8 dní
All inclusive
letecky
357 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 65056983
92,3 %
150 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Wellness
 • Tobogány
 • Športové aktivity
150 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Wellness
 • Tobogány
 • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Crystal Deluxe Resort
Hotel
Hotel Crystal Deluxe Resort
Hotelový slogan
Luxusný hotel ležiaci na prekrásnej kamienkovej pláži v letovisku Kemer
Prehľad
Poloha:

Crystal Deluxe je centrálne umiestnený hotel, asi 75 metrov od mierne sa zvažujúcej kamienkovej pláže. Do centra Kemeru s jeho početnými nákupnými a zábavnými zariadeniami je krátka prechádzka pozdĺž pobrežnej promenády.Popis:

Tento moderný komplex ponúka celkom 356 izieb a má vstupnú halu s lobby barom, Wi-Fi (zdarma až do 56 kbs.), internetový kútik (za poplatok, hlavnú reštaurácia s terasou, 3 a la carte reštaurácie, bary, diskotéky, kúpeľné centrum. Vonkajší komplex ponúka bazén s tobogánom (zdarma), snack bar, slnečnú terasu s ležadlami, slnečníkmi a vankúšmi sú k dispozícii zadarmo.Ubytovanie:


Jedno a dvojlôžkové izby sú vybavené sprchou, WC, sušičom vlasov, trezorom, satelitným TV, telefón, Wi-Fi, minibarom, klimatizáciou a balkónom s čiastočným výhľadom na more. Rodinné izby sú vybavené spálňou so spojovacími dverami, s čiastočným výhľadom na more a rodinné izby so spálňou a poschodovou posteľou.Šport:

Tenisový kurt, stolný tenis, aerobik, basketbal, posilňovňa, sauna, parný kúpeľ a hammam; denný športový a zábavný program, večerná show a živá hudba príležitostne. Bez poplatku: procedúry v kúpelnom centre, biliard, bowling, spoločenské hry, rovnako ako vodné športy od miestnych poskytovateľov na pláži.Deti:

Detské ihrisko, samostatný detský bazén, detský bufet a detský 'klub 4-12 rokov.Stravovanie:

Raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas dňa, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodín. 1 x za pobyt večera v jednej z à la carte reštaurácií (rezervácia nutná).
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...