Coral Beach Marina Lodge, Egypt, Marsa Alam, 10.1.2019, Polpenzia

starstarstarstar Egypt

Coral Beach Marina Lodge     Hotel

Egypt » Marsa Alam
10.1. - 17.1.2019
8 dní
Polpenzia
letecky
386 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 64326424
70,0 %
350 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
350 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
Názov zájazdu podľa organizátora: Marina Lodge
Hotel
Hotel Marina Lodge
Prehľad
Poloha:

Hotel Marina Lodge at Port Ghalib sa nachádza priamo pri prístave Port Ghalib v mestečku Marsa Alam. Môžete sa z neho pokochať výhľadom na Červené more. Nachádza sa len 5 minút jazdy od pobrežnej promenády s obchodmi, reštauráciami a barmi. Popis:

V komplexe sa nachádza 201 izieb umiestnených v rôznych budovách. Vo vstupnej hale sa nachádza recepcia, spoločenská miestnosť a TV miestnosť. Ďalej sa v hoteli nachádza: hlavná reštaurácia, snack bar pri bazéne, shisha bar, niekoľko barov, malý supermarket, obchody, práčovňa a lekárska starostlivosť vo vymedzenej otváracej dobe. Vo vonkajšom areáli je bazén, 1 detský bazén a slnečná terasa. Pri bazéne a na pláži sú ležadlá, slnečníky a plážové osušky k dispozícii zadarmo. Ubytovanie:

Všetky izby sú zariadené v núbijskom štýle a majú balkón alebo terasu s výhľadom na bazén, do záhrady alebo na more. Vo všetkých izbách sa nachádza satelitná TV, minibar a šatníková skriňa. Niektoré ponúkajú orientálny priestor na posedenie s pohovkou .Dvojlôžkové izby sú zariadené nasledovne: kúpeľňa s WC a  fénom, telefón, TV so satelitným príjmom, trezor, klimatizácia a klienti majú na výber izby s terasou alebo balkónom.  Šport:

Bez poplatku môžu hostia využiť volejbal, aerobic, stolný tenis, či denné a večerné show a živú hudbu. Za poplatok sú jazda na koni, potápanie, požičovňa bicyklov alebo masáže, 2 bazény, posilňovňa, sauna a masáže, potápačské centrum, možnosť vodných športov, jazda na koni a ťavách, tenisové kurty, stolný tenis, bowling.Deti:

K dispozícii je Mini Club pre deti vo veku 4-12 rokov a detské ihrisko. Stráženie detí je za príplatok.  Stravovanie:


All-inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obed, kávu a zákusky, večeru, miestne nealkoholické nápoje a lokálne alkoholické nápoje v čase od 10 do 24 hodiny.  


 
Izby
 
Šport


 
Pre deti
 
Stravovanie
Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...