Bretanide, Chorvátsko, 10.10.2018, All inclusive

starstarstar Chorvátsko

Bretanide     Hotel

Chorvátsko
10.10. - 13.10.2018
4 dni
All inclusive
vlastná
158 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 61032662
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel BRETANIDE Sport & Wellness resort
Poloha
rozsiahly hotelový komplex skladajúci sa z niekoľkých čiastočne prepojených budov, postavený v duchu dalmátskej architektúry, ktorý sa nachádza priamo pri promenáde, v blízkosti slávnej pláže "Zlatni rat", cca 1 km od centra mestečka Bol.
Vybavenie a služby
recepcia so zmenárňou, lobby bar, Wi-Fi v spoločných priestoroch a pri bazéne, štýlové reštaurácie, pizzeria, konferenčné miestnosti.
Ubytovanie
***klimatizované 1-2lôžkové izby s možnosťou prístelky pre dieťa do 16 rokov, so sprchou a WC, SAT TV, telefón, fénom, trezorom, chladničkou, balkónom alebo terasou. Izba 1/2+2+1 FAMILY - dve 2lôžkové izby prepojené dverami s možnosťou 1 prístelky pre dieťa do 16 rokov (max. pre 3 dospelé osoby a 2 deti do 16 rokov). ****klimatizované izby 1/2+2 JUNIOR SUITE (34 m2) - priestrannejšia 2lôžková izba s možnosťou 2 prísteliek pre deti do 16 rokov, so sprchou a WC, SAT TV, Wi-Fi, telefónom, fénom, trezorom, chladničkou , balkónom. Izby SUITE sú umiestnené v novšom pavilóne, niektoré izby majú výhľad na more. Izby označené BEST PRICE nemajú balkón a sú za zvýhodnenú cenu.
Stravovanie
služby ALL INCLUSIVE - raňajky, obed a večera formou bufetu, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje (pivo, víno, voda, džús) v lobby bare, na bare pri bazéne.
Pláž
okruhliaková, cca 100 m, okruhliaková pláž Zlatni Rat cca 300 m.
Šport a zábava
vonkajší vyhrievaný bazén so sladkou vodou a atrakciami, detský bazén, relaxačný bazén, wellness centrum (4 sauny, whirlpool, masáže), plážový volejbal, plážový bowling, lukostreľba, posilňovňa, 5 tenisových kurtov, požičovňa bicyklov, vodné športy (windsurfing, požičovňa kajakov , škola potápania), tanečný klub, animácie pre deti od 3 do 16 rokov v nemeckom jazyku.
Doplňujúce informácie
služby ALL INCLUSIVE ďalej zahŕňajú: tenisové kurty, cyklo výlety, zapožičanie bicyklov, aqua aerobic, plážový volejbal, animácie, fitness, ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži pod hotelom (v obmedzenom množstve). Hotel je umiestnený vo svahu s väčším počtom schodov.
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko a stravu - ZADARMO. ZĽAVA PRE IZBU 1/2+1 SWCB: dieťa do 16 rokov na základnom lôžku - zľava 25 %, dieťa do 16 rokov na prístelke s 2 dospelými - zľava 75 %. ZĽAVY PRE IZBU 1/2+2+1 FAMILY a FAMILY BEST PRICE: dieťa do 16 rokov na 3. a 4. lôžku - zľava 25 %. Dieťa do 16 rokov na prístelke - zľava 90 %. ZĽAVY PRE IZBU 1/2+2J SUITE: dieťa do 16 rokov na prístelke - zľava 75 %.
Zvláštne zľavy
v termíne pobytov 26.5.-2.6., 30.5.-6.6. a 2.6.-9.6. Vám bude pri pobyte na 7 nocí poskytnutá mimoriadna zľava 15 %. Nie je možné sčítať so zľavou za skorý nákup.
Cena zahŕňa
ubytovanie, služby ALL INCLUSIVE na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie - detská postieľka (cca 6 EUR/deň) - platba na mieste.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.