Borgo del Principe, Taliansko, Kalábria, Marina di Zambrone, 31.8.2018, Polpenzia

starstarstarstar Taliansko

Borgo del Principe     Hotel

Taliansko » Kalábria » Marina di Zambrone
31.8. - 7.9.2018
8 dní
Polpenzia
letecky
758 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 61073815
66,7 %
0 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Priamo na pláži
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Športové aktivity
0 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Priamo na pláži
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel Villaggio Borgo del Principe
Kategória hotela: ****+
Popis lokality
Kalábria sa nachádza v najjužnejšej časti Apeninského polostrova. Jej pobrežie obmývajú priezračné tyrkysové vody Tyrrhenského a Iónskeho mora. Prevažne hornatá krajina je známa nádhernou prírodou,slnečnými plážami a úžasnými vyhliadkami. Najkrajšou oblasťou Kalábrie je Capo Vaticano. V týchto miestach sa do pobrežia zarezávajú vysoké skaly, ktoré vytvárajú malé zátoky s romantickými plážičkami a krištáľovo čistou vodou.
Ubytovanie
Hotel Villaggio Borgo del Principe sa nachádza v letovisku Zambrone priamo pri pláži v krásnej zelenej záhrade. Od historického mestečka Tropea je vzdialený 9 km. Vzdialenosti pláž 20 m centrum (Tropea) 9 km nákupné možnosti (Tropea) 9 km letisko 55 km Ubytovanie dvojlôžkové izby, možnosť jednej alebo dvoch prísteliek jednolôžková izba (za príplatok) klimatizácia, minichladnička TV/SAT trezor (za poplatok) vlastné sociálne zariadenia, sušič na vlasy balkón alebo terasa Vybavenie hotela národná kategorizácia (****) recepcia, WiFi na recepcii (zdarma) reštaurácia, bar, pool bar bazén ležadlá a slnečníky pri bazéne (zdarma) záhrada, ihrisko
Stravovanie
polpenzia formou bufetových stolov, voda, cola, čapované pivo, stolové víno plná penzia (za príplatok) all inclusive (za príplatok) raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, k hlavným jedlám voda, nealkoholické nápoje, pivo a stolové víno miestne nealkoholické nápoje, káva, pivo, stolové víno (10.00 – 24.00) miestny likér Amari (19.00 - 24.00) ľahké občerstvenie v priebehu dňa 1 slnečník a 2 kresielka na pláži na izbu plážové osušky stôl v reštaurácii na terase s výhľadom na more
Pláž
piesočnato-kamienková pláž, pri vstupe do mora kamene 1 slnečník a 2 ležadlá na izbu (zdarma od 2. radu)
Šport a zábava
animačný program (júl - august) aqua aerobik minigolf detský klub (4-12 r. v nemeckom a anglickom jazyku)
Doprava
letecky Bratislava, Košice trvanie letu 2 hod. transfer cca 1 h 15 min
Naša mienka
Hotel sa nachádza v pokojnom prostredí. Je obkolesený krásnou prírodou, typickou pre Kalábriu. Služby hotela ocenia aj náročnejší klienti. Výhodou je možnosť voľby polpenzie alebo all inclusive.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie s polpenziou letecká doprava služby delegáta K cene je potrebné pripočítať povinné príplatky. Povinné príplatky: servisný poplatok (letiskový, bezpečnostný a manipulačný poplatok, transfer): 199 € palivový príplatok podľa aktuálnej sadzby (20 €) pobytová taxa, ak bude požadovaná (platba na mieste)

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...