Bluesun Neptun, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Tučepi, 13.10.2018, All inclusive

starstarstar Chorvátsko

Bluesun Neptun     Hotel

Chorvátsko » Stredná Dalmácia » Tučepi
13.10. - 16.10.2018
4 dni
All inclusive
vlastná
150 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 59299975
89,3 %
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
Názov zájazdu podľa organizátora: Depandance MASLINIK
Poloha
v zeleni priamo pri pláži, cca 700 m od centra Tučepi.
Vybavenie a služby
reštaurácia, snack bar, aperitív bar, zmenáreň, trezor, Wi-Fi na recepcii ZDARMA, TV miestnosť, výťah, parkovisko, tanečná terasa.
Ubytovanie
moderné zrekonštruované, klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, balkónom, SAT TV, Wi-Fi, telefónom, fénom, niektoré s možnosťou prístelky. Izby 1/2+3 SWCB - dve 2lôžkové spálne s možnosťou prístelky.
Stravovanie
služby ALL INCLUSIVE - plná penzia formou bufetu, neskoré raňajky, popoludňajšie občerstvenie, čaj o piatej, nočné občerstvenie, konzumácia miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov (od 10:00 do 24:00 v reštaurácii a pool bare).
Pláž
okruhliaková, cca 30 m, sprchy na pláži.
Šport a zábava
vonkajší bazén, detský bazén, tenisové kurty, fitness, stolný tenis, ihrisko na loptové hry, detské ihrisko, vodné športy.
Doplňujúce informácie
služba ALL INCLUSIVE ďalej zahŕňa: možnosť využitia tenisových kurtov - po dohode s recepciou, stolný tenis, požičiavanie bicyklov, animácie pre deti i dospelých, detský klub, junior klub, aerobic a vodnú gymnastika, plážový volejbal, 5x týždenne tanečné večery s hudbou, trezor na recepcii, možnosť využitia vnútorného bazénu v hoteli Alga. Parkovanie ZADARMO.
Zľavy
ZĽAVY PRE IZBU 1/2: dieťa do 7 rokov bez nároku na lôžka s 2 dospelými s ALL INCLUSIVE - ZADARMO. Dieťa do 14 rokov s 1 dospelým - zľava 20 %. ZĽAVY PRE IZBU 1/2+1: dieťa do 14 rokov na prístelke - ZADARMO. Osoba od 14 rokov na prístelke - zľava 20 %. ZĽAVY PRE IZBU 1/2+3: 1., 2. a 3. dieťa do 14 rokov na prístelke - ZADARMO. Osoba od 14 rokov na prístelke - zľava 20 %.
Zvláštne zľavy
pri zakúpení pobytu v termíne 12.5.-19.5. a 29.9.-6.10. vám poskytneme mimoriadnu zľavu 15 % - nie je možné kombinovať s ostatnými zľavami. Pri pobyte na 8 a viac nocí poskytneme mimoriadnu zľavu 5 % - tieto zľavy nie je možné kombinovať medzi sebou, je možné kombinovať len so zľavou za skorý nákup.
Cena zahŕňa
ubytovanie, služby ALL INCLUSIVE na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie: detská postieľka 10 EUR/deň (v období do 4.3. a od 17.9. ZADARMO).

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...