Bluesun Neptun, Chorvátsko, Stredná Dalmácia, Tučepi, 6.10.2018, All inclusive

starstarstar Chorvátsko

Bluesun Neptun     Hotel

Chorvátsko » Stredná Dalmácia » Tučepi
6.10. - 9.10.2018
4 dni
All inclusive
vlastná
159 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 59269356
88,3 %
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
0 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Vhodné pre deti
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel BLUESUN NEPTUN
Poloha
v zeleni priamo pri pláži, cca 700 m od centra Tučepi.
Vybavenie a služby
reštaurácia, snack bar, aperitív bar, zmenáreň, trezor, Wi-Fi na recepcii ZADARMO, TV miestnosť, výťah, parkovisko, tanečná terasa.
Ubytovanie
moderné rekonštruované, klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, balkónom, SAT TV, Wi-Fi, telefónom, fénom, niektoré s možnosťou prístelky. Izby 2(+2) BM-SUITE - dve 2lôžkové spálne orientované na morskú stranu.
Stravovanie
služby ALL INCLUSIVE - plná penzia formou bufetu, neskoré raňajky, popoludňajšie občerstvenie, čaj o piatej, nočné občerstvenie, konzumácia miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov (od 10:00 do 24:00 hod. v reštaurácii a pool bare).
Pláž
okruhliaková, cca 30 m, sprchy na pláži.
Šport a zábava
vonkajší bazén, detský bazén, tenisové kurty, fitness, stolný tenis, ihrisko na loptové hry, detské ihrisko, vodné športy.
Doplňujúce informácie
služby ALL INCLUSIVE ďalej zahŕňajú: možnosť využitia tenisových kurtov - po dohode s recepciou, stolný tenis, požičiavanie bicyklov, animácie pre deti i dospelých, detský klub, junior klub, aerobic a vodnú gymnastika, plážový volejbal, 5x týždenne tanečné večery s hudbou, trezor na recepcii, možnosť využitia vnútorného bazénu v hoteli Alga. Parkovanie ZADARMO.
Zľavy
ZĽAVY PRE IZBU 2(+2): dieťa do 7 rokov bez nároku na lôžko s 2 dosp. s ALL INCLUSIVE - ZADARMO. Dieťa do 14 rokov s 1 dospelým - zľava 20 %. ZĽAVY PRE IZBU 2(+1): dieťa do 14 rokov na prístelke - ZADARMO. Osoba od 14 rokov na prístelke - zľava 20 %. ZĽAVY PRE IZBU 2(+2): 1.a. 2. dieťa do 14 rokov na prístelke - ZADARMO. Osoba od 14 rokov na prístelke - zľava 20 %.
Zvláštne zľavy
pri zakúpení pobytu na 7 nocí v termíne 11.5. - 8.6. vám poskytneme mimoriadnu zľavu 15 % - nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup.. Pri pobyte na 8 a viac nocí poskytneme mimoriadnu zľavu 5 %.
Cena zahŕňa
ubytovanie, služby ALL INCLUSIVE na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby od 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie: detská postieľka 10 EUR/deň (platí sa na mieste), v období do 31.5. a od 14.9. ZADARMO.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...