Bellevue, Chorvátsko, Južná Dalmácia, Pelješac, Orebič, 6.10.2018, Light all inclusive

starstar Chorvátsko

Bellevue     Hotel

Chorvátsko » Južná Dalmácia » Pelješac » Orebič
6.10. - 10.10.2018
5 dní
Light all inclusive
vlastná
182 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 58823035
50,0 %
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity
50 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Priamo na pláži
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Hotel BELLEVUE
Poloha
novo zrekonštruovaný hotelový komplex v pokojnom prostredí, cca 600 m západne od Orebića.
Vybavenie a služby
klimatizovaná reštaurácia s terasou v hlavnej budove (pre hotel a vily), "piano" bar s terasou, zmenáreň, trezor, Wi-Fi v celom rezorte ZADARMO, parkovisko.
Ubytovanie
moderné klimatizované 2lôžkové izby so sprchou alebo vaňou, WC, fénom, SAT LCD TV, telefónom, minibarom, trezorom, niektoré s balkónom, s možnosťou prístelky (na vyžiadanie). Izby SUITE - 2lôžková izba s rozkladacím gaučom vhodným pre 2 deti. 
Stravovanie
služby ALL INCLUSIVE Light - plná penzia formou bufetu. K obedu a večeri - čapované miestne nápoje: pivo, víno, nealkoholické nápoje. Na ceny pobytu s polpenziou sa informujte v CKVT alebo na www.ckvt.sk.
Pláž
okruhliaková, kamenistá, cca 30 m, vhodná pre deti, sprchy na pláži.
Šport a zábava
vonkajší bazén so sladkou vodou, detský bazén, tenisové kurty, stolný tenis, detské ihrisko, animácie, ihrisko na loptové hry, vodné športy podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
ležadlá a slnečníky pri bazéne ZADARMO (v obmedzenom množstve) a na pláži za poplatok.
Zľavy
Zľavy pre izbu 1/2: dieťa do 7 rokov s 1 dospelým - zľava 50 %. Dieťa od 7 do 14 rokov s 1 dospelým - zľava 25 %. Zľavy pre izbu 1/2+1: dieťa do 7 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa od 7 do 14 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %. Dieťa do 7 rokov s 1 dospelým - zľava 50 %. Dieťa od 7 do 14 rokov s 1 dospelým - zľava 25 %. Osoba od 14 rokov s 2 dospelými -
zľava 20 %. Zľavy pre izbu 1/2+2: 1. a 2. dieťa do 14 rokov s 2 dospelými - zľava 50 %.
Zvláštne zľavy
v termínoch do 9.6.2018 a od 22.9.2018 je možné poskytnúť mimoriadnu zľavu 7=6, túto zľavu nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup. V termínoch 23.6.-15.9.2018 je možné poskytnúť zľavu 10 % pri zakúpení pobytu na 10 a viac nocí, túto zľavu nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup. V termínoch do 9.6.2018 a od 22.9.2018 je možné poskytnúť v izbe 1/2+1 dieťa až do 14 rokov na prístelke s 2 dospelými ZADARMO.
Cena zahŕňa
ubytovanie, polpenziu/ ALL INCLUSIVE Light na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň., Na vyžiadanie: detská postieľka - ZADARMO

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...