Aska Lara Resort, Turecko, Turecká riviéra, Antalya, Lara, 12.12.2018, All inclusive

starstarstarstarstar Turecko

Aska Lara Resort     Hotel

Turecko » Turecká riviéra » Antalya » Lara
12.12. - 19.12.2018
8 dní
All inclusive
letecky
412 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 65169208
81,4 %
450 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Bazén vnútorný
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Wellness
 • Tobogány
 • Športové aktivity
450 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Bazén vnútorný
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Wellness
 • Tobogány
 • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Aska Lara Resort & Spa
Hotel
Hotel Aska Lara Resort & Spa
Prehľad
POLOHA: 

Rezort svoje brány otvoril na jar roku 2014, rezort sa nachádza v luxusnej a obľúbenej oblasti Lara. Hotel sa nachádza asi 350 metrov od piesočnato štrkovej pláže. Moderné nákupné centrá sa nachádzajú v blízkosti hotela. Antalya, staré mesto a prístav sú od hotela vzdialené približne 18 km.Vybavenie: 

V modernom komplexe je 545 izieb, ktoré sa nachádzajú na 7 poschodiach. K vybaveniu hotela patrí vstupná hala s recepciou, internetová kaviareň (za poplatok), hlavná reštaurácia s terasou, 4 à la carte reštaurácie, cukrárne, bary, nočný klub, amfiteáter, obchody, herné centrum a kúpeľné centrum s kaderníkom. Vo vonkajšom areáli  sa nachádzajú 3 bazény, jeden slúži pre deti, ako vodný park s niekoľkými šmykľavkami. Na pláži aj pri bazéne slúži k spokojnosti hosťom snack bar. Slnečníky, lehátka, matrace a osušky pri bazéne aj na pláži zadarmo. IZBY: 

Moderné izby sú  vybavené sprchou, WC, sušičom vlasov, trezorom, satelitná TV, telefón, minibar, varnou kanvicou, klimatizáciou (sezónne) a balkónom. Izby sú s výhľadom do záhrad, alebo majú výhľad na more. SPORTS ZÁBAVA: 

1 Tenisový kurt, vrátane vybavenia, stolný tenis, šípky, basketbal, plážový volejbal, aerobik, joga, fitnes centrum, hammam a sauna. Denné a večerné animácie, zábavný program, rôzne zábavné relácie. Príplatok: procedúry v hotelovom wellness centre, osvetlenie kurtu, Biliard, Bowling, hracia miestnosť a rôzne vodné športy na plážy.Deti: 

Detské ihrisko, samostatný detský bazén, mini disco, detský bufet, mini klub 4-6 rokov, alebo 7 - 11 rokov, týnedžerský  klub pre 12-16 rokov. ULTRA ALL INCLUSIVE: 

Raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, občerstvenie počas celého dňa, popoludňajšia káva/čaj, pečivo, polievky, polnočné občerstvenie, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje 24 hodín (čerstvo vylisované šťavy, importované nápoje a nápoje v disco bare za poplatok), minibar denne zásobené vodou, nealkoholické nápoje a pivo. 1 x za pobyt večera v à la carte reštaurácii (nutná rezervácia).  
Izby
 
Šport
 
Pre deti
 
Stravovanie
 

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...