Apartmány VYBRANÉ VIR, Chorvátsko, Severná Dalmácia, ostrov Vir, 22.9.2018, Bez stravy

Chorvátsko

Apartmány VYBRANÉ VIR     Apartmány

Chorvátsko » Severná Dalmácia » ostrov Vir
22.9. - 24.9.2018
3 dni
Bez stravy
vlastná
25 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 60417271
Poloha
súkromné apartmány v mestečku Vir.
Vybavenie a služby
v blízkosti reštaurácia, obchod, zmenáreň.
Ubytovanie
klimatizované apartmány - typ 1/2 STUDIO - miestnosť s 2 lôžkami, typ 1/2+1 AP a 1/2+2 AP - 2lôžková spálňa, denná miestnosť s rozkladacím gaučom, 1/4+1 AP - dve 2lôžkové spálne a denná miestnosť s rozkladacím gaučom, typ 1/6+1 AP - tri 2lôžkové spálne a denná miestnosť s rozkladacím gaučom, vždy vybavený kuchynský kút, sprcha a WC, SAT TV, balkón alebo terasa.
Stravovanie
individuálne.
Pláž
prírodná kamenistá, okruhliaková 50-450 m.
Šport a zábava
podľa miestnej ponuky.
Doplňujúce informácie
jedno parkovacie miesto ZADARMO. Pobyt so psom cca 5 EUR/deň - platí sa na mieste
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO. Osoba na prístelke v apartmáne 1/4+1 a 1/6+1 AP v období: do 30.6. a od 25.8. - Platí 59 EUR/os./týždeň. 30.6.-25.8. - platí 79 EUR/os./týždeň.
Cena zahŕňa
7x ubytovanie, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmena posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň.
Na vyžiadanie: pes (5 EUR/deň), detská postieľka (5 EUR/deň) - platí sa na mieste.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Žiadne recenzie pre tento hotel.