Apartmány Splendid, Chorvátsko, Istria, Pula, Verudela, 29.9.2018, Bez stravy

starstar Chorvátsko

Apartmány Splendid     Apartmány

Chorvátsko » Istria » Pula » Verudela
29.9. - 2.10.2018
4 dni
Bez stravy
vlastná
30 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 59822609
70,0 %
300 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity
300 mVzdialenosť od mora
  • Klimatizácia
  • Bazén vonkajší
  • WiFi
  • Športové aktivity
Poloha
apartmány umiestnené v pokojnom prostredí, vo svahu, cca 3 km od centra Puly, v oblasti Zlatne Stijene.
Vybavenie a služby
reštaurácia, plážová reštaurácia, zmenáreň, trezor, market, terasa, Wi-Fi ZADARMO na recepcii a v okolí bazénu, parkovisko.
Ubytovanie
apartmány typ 1/A2+2 AP - cca 35 m2 - jedna 2lôžková spálňa a denná miestnosť s možnosťou prístelky (rozkladací gauč), typ 1/A3+2 AP a 1/AX3+2 AP- cca 50 m2 - jedna 3lôžková spálňa a denná miestnosť s možnosťou prístelky (rozkladací gauč), typ 1/A4+2 AP - cca 45 m2 - dve 2lôžkové spálne a denná miestnosť s možnosťou prístelky (rozkladací gauč), typ 1/A5+2 - cca 70 m2 - jedna 2lôžková, jedna 3lôžková spálňa a denná miestnosť s možnosťou prístelky (rozkladací gauč), vždy vybavený kuchyn. kút, sprcha a WC, SAT TV, prípojka na internet, fén, trezor, balkón alebo terasa. Apartmán 1/AX3+2 AP je orientovaný na morskú stranu. Klimatizácia u všetkých AP a orientácia na morskú stranu u 1/A2+2, 1/A3+2 a 1/A4+2 AP je možná na vyžiadanie a za doplatok.
Stravovanie
individuálne, s možnosťou dokúpenia polpenzie (raňajky a večere formou bufetu).
Pláž
prírodná, kamenistá, cca 100 m.
Šport a zábava
vonkajší bazén s morskou vodou, detský bazén, tenisové kurty, stolný tenis, ihrisko na loptové hry, minigolf, aerobic, animácie, vodné športy.
Doplňujúce informácie
ležadlá a slnečníky pri bazéne za poplatok. Klimatizácia za poplatok 5 EUR/deň.
Zľavy
dieťa do 2 rokov bez nároku na lôžko - ZADARMO.
Zvláštne zľavy
.
Cena zahŕňa
ubytovanie, spotrebu vody a energie, používanie kuchynského vybavenia, výmenu posteľnej bielizne 1x týždenne, záverečné upratovanie, pobytovú taxa, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, polpenzie: dieťa do 6 rokov - ZADARMO, dieťa od 6 do 12 rokov v období: do 30.6. a od 1.9. - 69 EUR/os./týždeň, 30.6. - 1.9. EUR/os./týždeň, osoba od 12 rokov v období: do 30.6. a od 1.9. - 129 EUR/os./ týždeň, 30.6. - 1.9. - 149 EUR/os./týždeň, klimatizácia (na vyžiadanie) - 49 EUR/týždeň, na vyžiadanie detská postieľka - ZADARMO, pes (10 EUR/deň).

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...