Apartmány Regina, Chorvátsko, 12.10.2018, Bez stravy

starstarstarstar Chorvátsko

Apartmány Regina     Apartmány

Chorvátsko
12.10. - 13.10.2018
2 dni
Bez stravy
vlastná
19 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 62884812
Poloha
v kúpeľnom a golfovom stredisku Sveti Martin.
Vybavenie a služby
reštaurácia, aperitiv bar, zmenáreň, terasa, konferenčná sála, kozmetický a kadernícky salón.
Ubytovanie
klimatizované apartmány - typ 1/2+1 AP - jedna 2lôžková spálňa a denná miestnosť s možnosťou prístelky (rozkladací gauč), typ 1/4+1 AP dve 2lôžkové spálne a denná miestnosť s možnosťou prístelky (rozkladacím gaučom) vybavený kuchyn. kút (mikrovlnná rúra), SAT TV, telefón, sprcha a WC, balkón alebo terasa.
Stravovanie
individuálne alebo polpenzia - raňajky a večere formou bufetu.
Šport a zábava
športová hala s tenisovým kurtom a fitness centrom, 9jamkové golfové ihrisko, wellness centrum o rozlohe 1800 m2 so širokou škálou liečebných procedúr a kozmetických ošetrení, whirlpool s termálnou vodou, sauna, masáže, vstup do hotelových bazénov (iba pre hostí hotela) a termálneho vonkajšieho kúpaliska s toboganmi (v prevádzke v letných mesiacoch) ZADARMO, plážový volejbal, stolný tenis, animácie pre deti, detské ihrisko, požičovňa bicyklov.
Doplňujúce informácie
miestny poplatok cca 1 EUR/os./deň - hradí sa na mieste.
Zľavy
osoba na prístelke - ZADARMO.
Zvláštne zľavy
pri zakúpení pobytu viac ako 30 dní pred nástupom na pobyt - zľava 15 %.
Cena zahŕňa
ubytovanie bez stravy na vybraný počet nocí, neobmedzené využívanie termálnych bazénov, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň, raňajok - do 7 rokov ZADARMO, od 7 do 12 rokov - 7 EUR/os./noc, od 12 do 18 rokov - 9 EUR/os./noc, od 18 rokov - 13 EUR/os./noc, večere do 7 rokov ZADARMO, od 7 do 12 rokov - 9 EUR/os./noc od 12 do 18 rokov - 13 EUR/os./noc rokov, od 18 rokov - 19 EUR/os./noc.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

GPS súradnice nie sú dostupné.

Nahrávám...