Antique Roman Palace, Turecko, Turecká riviéra, Alanya, Oba, 29.9.2018, Ultra all inclusive

starstarstarstar Turecko

Antique Roman Palace     Hotel

Turecko » Turecká riviéra » Alanya » Oba
29.9. - 6.10.2018
8 dní
Ultra all inclusive
letecky
602,30 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 63457413
66,7 %
50 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Wellness
 • Športové aktivity
50 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Wellness
 • Športové aktivity
Popis
Vzdialenosť od letiska: Antalya medzinárodné letisko 125 km

Najbližšie mesto (km): Oba 1km

Typ pláže: Piesočnato- kamenistá

Vzdialenosť od pláže: 20m
Základné informácie
Antique Roman prináša svojim klientom závan antickej kultúry a umenia, ktoré sú prítomné v celom areáli tohto rezortu. Hotel pozostáva z dvoch päťposchodových blokov, ktoré prešli kompletnou renováciou v rokoch 2012 a 2015. Hotel sa môže pýšiť i krásnou záhradou. Antique Roman disponuje celkovo 113 izbami, vstupnou halou s recepciou, bazénom so šmýkačkou, fitness centrom, Spa centrom, práčovňou ( za poplatok ), konferenčnou miestnosťou. Hotel sa nachádza neďaleko pulzujúceho centra Alanye s množstvom reštaurácii či barov a iných atrakcií. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie.
Poloha
Hotel Antique Roman leží v časti Oba, len 1km od jej  centra. Rušné centrum Alanye je vzdialené 3 km a medzinárodné letisko Antalya 125 km.
Vybavenie izieb
Luxusné štandardné izby sú zariadené v antickom štýle a sú vybavené kúpeľňou so sprchou/vaňou, WC, fénom, Sat TV, Wi-Fi, telefónom, trezorom (za poplatok), minibarom (konzumácia za poplatok), klimatizáciu, balkónom. K dispozícii je i izba pre hendikepovaných klientov.
Pláž
Súkromná piesočnatá pláž s kamienkami a pozvoľným vstupom do mora sa nachádza 20m od hotela. Pláž od hotela oddeľuje miesta komunikácia. Ležadlá, matrace a slnečníky sú bez poplatku. Plážové osušky hotel neposkytuje. Možnosť využitia vodných športov na pláži.
Strava
V hlavnej reštaurácii sa podávajú chutné jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Občerstvenie je pre hostí pripravené v snack bare i v príjemnom green bare s terasou. Všetky nápoje a občerstvenie v bare na pláži sú za poplatok.
Pre deti
Pre deti vo veku od 4 – 12 rokov slúži  mini klub, mini disco, detský bazén, detské ihrisko.
Šport a zábava
Zdarma sú k dispozícii vonkaší bazén, stolný tenis, fitness centrum, knižnica, TV miestnosť, stolný futbal (za poplatok). Spoplatnené sú všetky vodné športy na pláži.  Pre hostí je pripravený i pestrý denný a večerný animačný program.
Wellness
Za poplatok hotel ponúka masáže, saunu, aromaterapiu či turecký kúpeľ.
Koncept
Koncept All Inclusive od 10:00 – 24:00 zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere, poobedné občerstvenie, polnočnú polievku, kávu, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje. Čerstvé ovocné šťavy, turecká káva, zmrzlina, koktejly a importované nápoje sú za poplatok.
Web
www.antiqueromanpalace.com
Termín je vypredaný, objednávkový formulár nie je dostupný.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...