Aminess Grand Azur, Chorvátsko, Južná Dalmácia, Pelješac, Orebič, 17.10.2018, Light all inclusive

starstarstarstar Chorvátsko

Aminess Grand Azur     Hotel

Chorvátsko » Južná Dalmácia » Pelješac » Orebič
17.10. - 19.10.2018
3 dni
Light all inclusive
vlastná
77 €
Ďalšie termíny
číslo termínu 59924434
87,8 %
0 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Priamo na pláži
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Športové aktivity
0 mVzdialenosť od mora
 • Klimatizácia
 • Priamo na pláži
 • Bazén vonkajší
 • WiFi
 • Vhodné pre deti
 • Športové aktivity
Názov zájazdu podľa organizátora: Grandhotel AMINESS AZUR
Poloha
hotel v borovicovom háji, cca 1 km od centra Orebića.
Vybavenie a služby
reštaurácia, plážová reštaurácia, aperitív bar, zmenáreň, trezor, terasa, Wi-Fi na recepcii ZADARMO, výťah, parkovisko.
Ubytovanie
klimatizované 2lôžkové izby so sprchou a WC, SAT TV, Wi-Fi ZADARMO, minibarom, telefónom, trezorom, fénom, niektoré s možnosťou prístelky. Izby s označením SU majú francúzske okno. Izba J. SUITE - priestranná 2lôžková izba s rozkladacím gaučom vhodným pre 2 deti. Izba 1/2+1 SWCBM - 2lôžková izba a 1lôžková izba.
Stravovanie
služby ALL INCLUSIVE Light - plná penzia formou bufetu, konzumácia miestnych nealkoholických a alkoholických nápojov v čase podávania stravy (pivo, víno, voda, džús).
Pláž
okruhliaková, kamenistá, cca 20 m, vhodná pre deti, sprchy na pláži.
Šport a zábava
vonkajší bazén so sladkou vodou, detský bazén, tenisové kurty, stolný tenis, ihrisko na plážový volejbal, detské ihrisko, ihrisko na loptové hry, vodné športy.
Doplňujúce informácie
služby ALL INCLUSIVE Light ďalej zahŕňajú: športové animácie, animácie pre deti, slnečníky a ležadlá pri bazéne (v obmedzenom množstve), stolný tenis, ihrisko na loptové hry,  parkovanie. Izba 1/2 SWCB a izba 1/2+2 J.SUITE - predaj na vyžiadanie.
Zľavy
ZĽAVY PRE IZBY 1/2, 1/2+1 SWC, 1/2+1 SWCM A 1/2+2: dieťa do 7 rokov s 1 dospelým - zľava 50 %. Dieťa od 7 do 14 rokov s 1 dospelým - zľava 30 %. ZĽAVY PRE IZBY 1/2+1 SWC, 1/2+1 SWCM A 1/2+2: Dieťa do 7 rokov s 2 dospelými - ZADARMO. Dieťa od 7 do 14 rokov s 2 dospelými v období: do 16.6. a od 22.9. - ZADARMO, 16.6.- 22.9.- zľava 50 %. ZĽAVY PRE IZBY 1/2+1 SWCM A 1/2+2: Osoba od 14 rokov s 2 dospelými - zľava 20 %. ZĽAVY PRE IZBU 1/2+1 SWCBM: dieťa do 14 rokov s 2 dospelými - zľava 30 %.
Zvláštne zľavy
pri zakúpení pobytov v období do 16.6. a od 22.9. Vám bude poskytnutá mimoriadna zľava 15%. Osobám starším ako 65 rokov poskytneme v termínoch do 16.6. a od 8.9. mimoriadnu zľavu 10%. Zvláštne zľavy nie je možné kombinovať so zľavou za skorý nákup ani navzájom medzi sebou.
Cena zahŕňa
ubytovanie, služby ALL INCLUSIVE Light na vybraný počet nocí, pobytovú taxu, zákonné poistenie podľa zákona č. 281/2001 Z.z.
Cena nezahŕňa
Možnosť dokúpenia: komplexného cestovného poistenia KCP Komfort: osoby do 18 rokov - 1,10 EUR/deň, osoby nad 18 rokov - 1,80 EUR/deň. Na vyžiadanie: detská postieľka - ZADARMO.

Odoslaním tohto formulára vykonáte nezáväznú objednávku. Po odoslaní budete kontaktovaní pracovníkom našej spoločnosti, ktorý Vám poskytne ďalšie informácie a vybaví potrebné formality.

Zloženie osôb
Kalkulácia
Izba
Príplatky a zľavy
Celková cena: 0
Kontaktné údaje objednávateľa
Údaje o cestujúcich Kopírovať údaje z objednávateľa do 1. cestujúceho
Oslovenie Meno Priezvisko Dátum narodenia (deň.mesiac.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrdená naším pracovníkom. Zľavy na dieťa, detské ceny platia len pre dieťa na prístelke, t.j. pokiaľ cestujú dvaja dospelí + dieťa. Pokiaľ je forma ubytovania apartmán, štúdio, potom platí cena za osobu len pri plnom obsadení apartmánu, štúdia. Pokiaľ nie jeuvedené inak.

Pokiaľ urobíte na našej web stránke žiadosť o rezerváciu, my overíme aktuálnu volnú kapacitu, presný termín odchodu a príchodu, aktuálnu cenu a výšku všetkých povinných a nepovinných príplatkov.Ako náhle budeme mať všetko overené a potvrdené, ihneď sa s Vami spojíme, potvrdíme Vám rezerváciu a potom Vám prepošleme vyplnenú cestovnú zmluvu a pokyny k tomu ako všetko vybaviť. Zmena ceny, termínov a povinných príplatkov vyhradená.

Záväznú cenu vrátane všetkých poplatkov a príplatkov, presné termíny odchodu a príchodu Vám samozrejme radi na požiadanie overíme. Cena sa môže zmeniť, a to i v závislosti na cene letenky a povinných príplatkov (letiskových a bezpečnostných tax, palivového príplatku, a pod.). Presný čas odletu potvrdzuje letecká spoločnosť väčšinou cca 5-7 dní pred odletom. Skôr ho väčšinou nie sme schopní zistiť.

Umiestnenie ubytovacieho zariadenia na mape má len informatívny charakter a je poskytované bez záruky.

Nahrávám...